Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με την αγάπη και τη φίλη της τη diana πριν περίπου 1.5 μηνα. Την είχα πάρει τηλ όταν είχε την προσφορά στα 150€ και οι 2 μαζί.
Άργησαν κανένα 15 λεπτό (μου είπαν ότι κάτι τους έτυχε). Ήρθαν και οι 2 η αγάπη ήταν αρκετά προσχαρη σε αντίθεση με την νταινα που δεν είπε ούτε καν γειά. Από εμφάνιση η αγάπη είναι αρκετά σεξυ ωραία δεν θα την έλεγα αλλά έβγαζε καυλα αρκετή. Η φιλη της πάλι μέτρια στην εμφάνιση και γενικά δεν μου έκανε κλικ από την αρχή. Τουαλέτα για μπανακι, εγώ είχα φτιαχτεί γιατί θα γαμουσα 2 πιπίνακια. Λέω να ξεμπλοκαρει και η άλλη κ θα πάρει μπροστά. Πρώτη ξενερα. Βγαίνει μόνο η αγάπη από το μπάνιο κ μου λεει σορρυ αλλά της ήρθε η περίοδος της φίλης μου (μα καλά δεν ήξερε η άλλη ποτέ θα ρθει η περίοδος) τεσπα σκέφτομαι θα περάσω ωραία μόνο με το 1 μωράκι. Έρχεται η αγάπη αρχίζουμε τα φιλιά κτλπ κ τσουπ σκάει κ η άλλη απέναντι στον καναπέ να παίζει με το κινητό κ να μας κοιτάει. Δεν έδωσα πολύ σημασία.
Η αγάπη από πρόγραμμα είναι αρκετά καλή αλλά σίγουρα όχι για 120€ (μου γύρισε τα άλλα 30€ λόγο του ότι δεν μπορούσε η νταινα.) είχε όρεξη αλλά όταν ανέβαζα στροφές δεν ακολουθούσε.
Μια μέτρια γενικά εμπειρία που τελείως αλλιώς την είχα στο μυαλό μου και αλλιώς μου βγήκε. Δεν έκλαψα τα χρήματα μου αλλά από την άλλη ξέχασα την όλη εμπειρία μόλις έφυγα από το ξενοδοχείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
giorgosbigone
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
787
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, kostis76, DonJohn και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Αφού σου γύρισε πίσω τα 30 ευρώ σωστή τη βρίσκω!!!
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Χάλια είναι όντως η Αγάπη, την έχω πάρει όταν δούλευε σε στούντιο αφού είχαν κλείσει το AthensDiva.. Αλβανακι γαρ!!
26 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε αυτό το θέμα δεν μπορώ να πω. Η αλήθεια βέβαια είναι ότι άφησα λίγο χρόνο κ οταν δεν είπε τίποτα της τα ζήτησα εγώ, αλλά μου τα έδωσε κατευθείαν
26 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα την έλεγα αξιόλογη για 60€. Σίγουρα όχι για 120
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4