Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ακριβωσ ότι λεει ο τιτλοσ γιατι μετα την μαργκο θα συναντησω πονηρεσ ρωσιδουλεσ μα χειλη ροφου στηθοι σιληκονατα που δεν θα ξερουν να πιπονουν που δεν θα ξερουν να γαμιουνται και που θα λεν τα χρηματα πρωτα,η μαργκο μπηκε στο σπιτι μου σαν την κοπελλα που εχω σχεση καιρο και είναι ερωτευμενη και σαν ερωτευμενη εφυγε χωρισ να μετρηση χρηματα [μονο με παροτρυνση δικη μου το εκανε]ρωτωντασ μονο με την χαριτωμενη φωνουλα της ποτε θα ξαναβρεθούμε.εμφανισιακα είναι πολλη ομορφη με καστανόξανθα μαλλια που μοσχομυριξουν πανέμορφα γκριξοπρασινα ματια μικρο στηθοσ σαν εφηβικο που παει με τον σωματοτυπο της τουρλοτω πανεμορφο κωλαρακι[που το δινει]και ωραιεσ γαμπεσ.στο σεξ τα παντα όλα φιλαει πιπωνη και γαμιεται ασταμάτητα το καναμε παντου στον παγκο της κουζινασ στο σαλονι στην εσωτερικη σκαλα στο λουτρο στο δωματιο ντουλαπα εάν δεν χτηπαγε ληξει ο οδηγοσ ακομα θα γαμιομασταν ,τα χαιλαιτσ ηταν όταν της επαιρνα τον κωλο στα τέσσερα και όταν τα καταπινε κοιτωντασ με στα ματια.αν την ξαναδω ,απαντηση εχω αρκετα χρηματα και φευγη σε δυο εβδομαδεσ οποιο από τα δυο ερθη πρωτο.υγ.συμφωνω με τους φιλουσ πιο κατω και εγω θα την παντρευομουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
26.615
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2019
4-5 μέρες αναμονή δεν έχει ξαναγίνει αυτό!!!
23 Σεπτεμβρίου, 2019
Τόσο φοβερή είναι; Χμμμ; Με βάζει σε πειρασμό.
23 Σεπτεμβρίου, 2019
Απλώς να προσθέσω στην κριτικη σου ότι όλες κ να πηδιουνται ξέρουν κ να πιπωνουν ξέρουν .
Κάποιες τα δουλεύουν κ κάποιες όχι .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3