Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πηγαιντε δωστε 160 € στα τανκερ του γκλαμουρ και αφηστε τα διαμαντακια στην απ’ εξω ….
Πειτε μου ρε αλανια, αξιζουν τα 160αρια καποιες κοπελες ??? ειλικρινα θελω να μαθω
Εχω εμπειρια από την χιλιοαπωθεωμενη βλαντα και είναι για 150 κλωτσιες …πηδαγα σα να συναρμολογουσα τηλεοραση διαβαζοντας το μανιουαλ.
Νινελ, ένα γλυκυτατο κοριτσι , με απιστευτη ερωτικη χαρη και αισθησιασμο…πολύ καλο κορμι υπεροχα μικρα στητα βυζακια
Βγαινω από το μπανιο και μενω παγωτο…ειχε ριξει ένα φορεμα στο πορτατιφ, ειχε βαλει υπεροχη αισθησιακη μουσικη και η ιδια γυμνη στο κρεβατι να τεντωνεται [τιζινγκ είναι η σωστη λεξη , δεν μπορω να βρω αντιστοιχη ελληνικη]
Νιωθω ότι αν σε βρει συμπαθητικο καθαρο κλπ θα σου χαρισει απλοχερα στιγμες ατελειωτης ηδονης…
Αν δεν της κανεις κλικ νιωθω ότι θα κλεισει το βλεμμα της , θα βαλει στο υποσεινηδητο ότι ηρθε ο αλεν ντελον και παλι θα σου χαρισει ηδονη
Κλεινοντας θα θελα επ’ ευκαιρια της μηνιαιας μου κριτικης να αναφερω το δευτερο πραγμα που μ εξοργιζει στο φορουμ…[το πρωτο το χω γραψει παλιοτερα]
Ναι ρε μαγκες και αγαπουλης ειμαι και χαλβας και προφιτερολ και σαραγλι….
Ειμαι μ όλα τα παιδια [αν και ‘’παλιος’’] που όταν εχουν κανει ένα υπεροχο ραντεβου το περνανε με ενθουσιασμο στις κριτικες τους και καποιοι ‘’οι μπαρουτοκαπνισμενοι’’ τους προσγειωνουν επειδη λεει είναι νειατα στο φορουμ…
Όχι ρε, θα τρωμε στην μαπα ανοστα ραντεβου και όταν ζησουμε ένα υπεροχο σκισιμο , θα γραψουμε …’’καλα ηταν’’ για να μην μας που αγαπουληδες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.742
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2019
ωραια κριτικη συναδελφε Ναι!

αυτο για την χοντροΒλαντα η πιο μεγαλη αληθεια.
24 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οταν την ειπα χοντρομπουτου πεσαν να με φανε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2