Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από την Τετάρτη προσπαθούσα για να κλείσω ραντεβού με την Βερόνικα και τελικά βρεθήκαμε την Παρασκευή νωρίς το απόγευμα… Δυσεύρετη η κοπελιά!.. είδανε οι λύκοι την κοκκινοφορεματίτσα και πέσανε να την φάνε.
Ήρθε στην ώρα της στο ξενοδοχείο μου όμορφα ντυμένη με το κόκκινο φορεματάκι της, γόβες ψηλές και ελαφριά βαμμένη… Από τις φώτο της δεν διαφέρει, είναι εντυπωσιακή κοπέλα που αν την δεις έξω θα σου τραβήξει το βλέμμα σίγουρα. Δεν χάσαμε χρόνο σε περιττές κουβέντες και το πρώτο που δοκίμασα ήταν το φιλί της από τα λαχταριστά χειλάκια της… Μικρό είναι το στήθος της ΑΛΛΆ είναι σφιχτό , στητό και ανταποκρίνεται αμέσως στα χάδια τσιτώνοντας την ρόγα… Άτριχο και υγρό το μουνάκι της το ευχαριστήθηκα με γλώσσα και με δάχτυλα στην διάρκεια του 69 που τολμώ να πω ότι η πίπα της είναι από τις καλύτερες που μου έχουνε κάνει, έχει καλό ρεπερτόριο ΑΛΛΆ το σημαντικότερο είναι ότι ακολουθεί εντολές και γούστα!...
Στο σεξ κάναμε σχεδόν όλες τις γνωστές στάσεις με τις παραλλαγές τους ξεκίνησα με το αγαπημένο ιεραποστολικό , στην συνέχεια στα όρθια έχοντας την κρεμασμένη από τον λαιμό μου, τα πόδια της τυλιγμένα στην μέση μου και τα χέρια μου στο κωλαράκι της για να την κουμαντάρω και να την καρφώνω πάνω στον πούτσο μου… Δεν μπορώ να πω ότι με ερωτεύτηκε αλλά μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκε εξίσου κρίνοντας από τα βογγητά και την ανάσα της που την έκοψα αρκετές φορές!... Τελείωσα δυο φορές, μια στο στόμα της μετά από ένα δεκάλεπτο 69… και μια έχοντας την στα τέσσερα καρφωμένος βαθιά μέσα της…
Άξιζε την αναμονή η Βερόνικα, είναι ωραία κοπέλα , αδύνατη με τέλεια επιδερμίδα και πάνω από όλα έχει διάθεση για σεξ… και προσπαθεί αρκετά για να ευχαριστήσει τον πελάτη…
Έρωτας ....
Καπέλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, doc_lin, Alex.Xen. και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού