Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τετάρτη απόγευμα προσπαθώ να κλείσω ραντεβού με Βερόνικα αλλά δεν υπάρχει ελεύθερη ώρα ούτε Πέμπτη, και πάνω που άρχισα να απογοητεύομαι με πρότεινε η τηλεφωνήτρια την Μίλα. Η Μίλα είχε ένα δίωρο ελεύθερο από ραντεβού που ακυρώθηκε στις ώρες που με βολεύανε οπότε έκλεισα μαζί της … Τυπική στο ραντεβού της, ήρθε όμορφα ντυμένη και λίγο κουμπωμένη στην αρχή… Αρκετά τα αγγλικά της για τα απαραίτητα του αγώνα… Είναι ωραία κοπέλα , δεν διαφέρει από τις φώτο της, έχει αδύνατο κορμί μοντελέ με μικρά βυζάκια και επιδερμίδα να μην ξεκολλάς από επάνω της!..
Άτριχο το μουνάκι της το έλειωσα στο γλειφομούνι απολαμβάνοντας βογγητά και οργασμούς που τους γουστάρισε τρελά!!!..... Από εκεί και πέρα η Μίλα ξεκουμπώθηκε και μου χάρισε ένα γαμήσι που θα το θυμάμαι και θα μου σηκώνεται!!... Το κάναμε σε τρείς στάσεις, τελείωσα δυο φορές στο στόμα της και η ώρα ίσα ίσα μας έφτασε!..
Η Μίλα ήταν η καλύτερη αναπληρωματική που θα μπορούσε να μου τύχει και εδώ θα πω και ένα ευχαριστώ στην ευγενική τηλεφωνήτρια που την πρότεινε.
Προσκύνημα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, delipas, petergsp και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού