Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 320506
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμπειρια προσφατη λοιπον και εγω με την Ιολη και σειρα μου να καταθεσω τα οσα εζησα με την νεαρα.

Αρχικα την επικοινωνια θα την χαρακτηριζα επιεικως μετρια και θα εξηγησω το γιατι.Ακολουθησα και εγω τον τροπο που εχει επιλεξει η κοπελα και εστειλα email,απαντηση αμεση και μετα απο ενα δυο τυπικα που ρωταει τους παντες μου δινει το τηλεφωνο της.Ξεκιναει μια προσπαθεια μεσω viber για ραντεβου απο τα μεσα Αυγουστου αλλα καπου μετα τα 4-5 πρωτα μηνυματα και μια αποτυχημενη ημερομηνιακη προταση τα μηνυματα μου παυουν να παραδιδονται και η κοπελα προφανως παυει να απανταει.Το αφηνω κι εγω στην μοιρα του καθως πιστεψα πως απλως ειχε κλεισει το κινητο και ειχε φυγει διακοπες.Προσφατως αρχισα να βλεπω κριτικες οποτε πηρα την αποφαση να ξαναστειλω, αλλα τα μηνυματα εξακολουθουσαν να πεφτουν στο κενο.Καπου εκει σκεφτηκα και το τελευταιο σεναριο πως μαλακιζοταν το viber και εστειλα ξανα email...απαντηση αμεσοτατη και αυτη τη φορα επικοινωνια μεσω sms...και τελικα ναι....μαλακιζοταν το viber.Και καπου εδω τελειωνουν και τα αρνητικα της ιστοριας μου.
Επικοινωνια σωστη και ταχυτατη.Το ραντεβου κλειστηκε σχετικα γρηγορα και η μοιρα μας εφερε στο ιδιο δωματιο χτες το βραδυ.Ειχα ενα μεγαλο αγχος διαβαζοντας τις κριτικες,μιας και διαβαζει κανεις για μια κοπελα που αρεσκεται σε δυνατους ρυθμους και εχει ζησει ΤΑ οργια.

Ανοιγοντας την πορτα αντικρισα ο,τι ακριβως ευχομουν να δω, προσωπο με τα χαρακτηριστικα που θα ηθελα να εχει μια κοπελα και το κυριοτερο ενα χαμογελο που σπαει ευκολα τον οποιο παγο υπαρχει μεταξυ δυο αγνωστων.Ολοι λιγο πολυ ξερουμε ποσο σημαντικα ειναι τα πρωτα δευτερολεπτα ενος τετοιου ραντεβου. Τα πρωτα φιλια επεσαν σχεδον αμεσως και αφου εκανε το απαραιτητο μπανακι της ξεκινησε το εργο να παιζει.Κατω πεντακαθαρη,να μην χορταινεις να γλειφειςκαι τις δυο τρυπουλες,δεκτικη στην περιποιηση χωρις ψευτικα βογγητα και με εμφανη σημαδια ευχαριστησης. Η πιπα της ηταν οπως ακριβως θα την ηθελα,λες και με διαβαζε.Αλλες φορες πιο εντονη,αλλες τοσο αργη που εσταζες....χωρις καθολου χερια και το πολυ σημαντικο...ακουραστη.Στο κομματι του σεξ δειχνει οντως να της αρεσουν οι υψηλες στροφες οπου ακολουθοντας κι εγω ολο χαρα και μετα απο δυο στασεις κατεθεσα την πρωτη δοση στο σκουφακι μεσα. Ντουζακι και απο τους δυο και ηρθε η ωρα για αλλο ενα σημαντικο κομματι, για εμενα τουλαχιστον, το social...αφου ειχα καταενθουσιαστει που μπορεσαμε και αλλαξαμε πεντε σωστες κουβεντες πανω σε διαφορα ζητηματα σφυριξε μονη της για την αρχη του δευτερου ημιχρονου.Με ειχε κερδισει εγκεφαλικα και αυτο φανηκε στον δευτερο γυρο που συχνα υστερουσα λογω εργασιακης κοπωσης.Το πουλι μου δεν μπορεσε να μεινει αδιαφορο σε μια τοσο περιτεχνη γλωσσα και συντομα ηταν ετοιμο για δραση.Αυτη τη φορα,με προτροπη της,επελεξε να ανεβει απο πανω οπου τυγχανει να ειναι και η αγαπημενη μου σταση.Αφου βρηκαν τα κορμια μας στα πρωτα δευτερολεπτα κιολας το ρυθμο τους,ακολουθησε ενα κοπανημα που μπηκε στο πανθεον με τα αγαπημενα μου.Τα χερια μου να μην μπορουν να ξεκολλησουν απο την κωλαρα της και εγω να νιωθω σαν να σκαβω για πετρελαιο.Δευτερο τελειωμα στο σκουφακι παλι και δρομο για το μπανακι μας.

Ενιωσα την ολη φαση ,ειδικα στο δευτερο μερος, σαν να κανω σεξ με την καυλιαρα κοπελα μου.Δεν μου θυμισε σε κανενα σημειο το ψυχρο ραντεβου μιας επαγγελματια.

Αυτα τα λιγα απο μενα,καλα γαμησια σε ολους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Naruto
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.436
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Demonas(2), alberich, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού