Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ενδεικτική ημερομηνία συνάντησης,μετά από καιρό είπα να ρίξω τον οβολό μου στον πληρωμένο έρωτα.δυσκολη εβδομάδα πολύ άγχος μετά το δεύτερο ποτό έπρεπε κάτι να κάνω. Στέλνω μνμ ρωταω διαθέσιμες μου λέει Κριστίνα πανέμορφη με καλο πρόγραμμα.στην ώρα της χαμογελαστή καμιά σχέση με το κουκλάκι της φωτογραφίας που είναι βαμμενη.Μου φάνηκε κουρασμένη Ανάφη και με κάποια κιλά παραπάνω στην κοιλιά.σωμα αδύνατο μέτριο. Φιλί μηδέν. Εργατική στο στοματικό υπάκουη αλλά χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή και τεχνική. Παρακαλάς να τελειώσω μάλλον γιατί με ρωτούσε αν είχα πιει. Κλείνοντας κασκαντεριλικι ήθελα γιατί η Μαρίνα ήτανε φουλ και το πλήρωσα. Παράπονο ότι το γραφείο πρώτη φορά δεν μου έστειλε ότι μου περιέγραψε και δεύτερον η τιμή πολύ υψηλή χωρίς αντίκρυσμα. Δεν θα την ξαναεβλεπα προφανώς.Κριμα γιατί δεν έχουμε πολλά και όταν κάνεις μια εξαίρεση και δεν πας στα γνωστά και την πατάς χαλαει του γλυκό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
protaris2018
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.576
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Leviathan, mallias20, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Αβαφη απεριποιητη ήθελα να γράψω και ξέχασα να πω το στομα βρωμαγε τσιγαριλα απτην πόρτα.ταλαιπωρια γμτ
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1