Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μου κανει τρομακτικη εντυπωση πως και δεν εχει γραψει κανεις μεχρι τωρα για την συγκεκριμενη κοπελα...εκτος αν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος...

Αν και ηρθε με ποιασμενα κοτσο τα μαλια η κοπελα ειναι ακριβως οπως στις φωτογραφιες αλλα χωρις αυτο το φαντακτερο επεξεργασμενο.

Απο σωμα τουμπανο...στηθος γαμηστερο!

Και εκει σταματανε ολα...μπαινει στο δωματιο και λεει money καλα της λεω δεν θα στα κλεψω

Καπακι shower....5 λεπτα να μιλαει στο κινητο...

βγαινει βγαζει πετσετα βγαζει προφυλακτικο...της λεω περιμενε λιγο και απανταει of course you can not have sex like this...τι θες μωρη μαλακισμενη πως να καβλωσω με αυτη τη στραβωμενη συμπεριφορα...

τουλαχιστον στη πιπα ηταν δυνατη τη τραβαω απο πανω τελειωνω...

παω μπανιο βγαινω να παιζει στο κινητο και να με κοιταζει με ενα ειρωνικο υφος

σαλταρω της λεω φυγε και επιτοπου ντυνομαι και την κοπαναω με τρελα νευρα γιατι διαφορετικα δεν ξερω τι θα εκανα...

Πρωτη φορα στη ζωη μου αναγκαστικα πηρα το πρακτωρειο να τους πω ΠΟΣΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΤΥΠΙΣΑ ΕΧΟΥΝ...αδιαφορω αν βγαζει το ψωμι της ετσι, αν δεν της αρεσει να σταματησει...εγω με τη συμπεριφορα μου δεν τη προσεβαλα εκεινη με ποιο δικαιωμα το κανει...

Μακρια και στα πρακτωρεια να βαλουν μυαλο...και εσεις εκει εξω να γραφεται καμια κριτικη ΕΛΕΟΣ πλεον

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.066
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, mick11, petergsp και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2019
Προσπαθώ να θυμηθώ πότε διαβασα τελευταία φορά καλή κριτική για κοπέλα του goldenΧμμμ;
Το δε γραφείο τελευταία φορά που είχα στείλει δεν μπήκαν καν στον κόπο να απαντήσουν.
Δεν έχω ούτε ψεύτικο προφίλ ούτε προμοτορας αλλά σύμφωνα με κριτικές και προσωπική εμπειρία το γραφείο και οι κοπέλες του έχουν πιάσει πάτο προ πολλού και κρίμα γιατί είχα πάρει καλά κομμάτια παλιά.
14 Σεπτεμβρίου, 2019
Μ'εβγαλες απ'το τριπακι που ειχα μπει σε στυλ "εκανα μαλακια με τη yana επρεπε να χα παρει alessandra"... οπότε και alessandra να χα παρει τα ιδια... κριμα τα κορμια λεμε.
K
Kabourdidis
16 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

alessandra και yana δίδυμες είναι ?? Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3