Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 135 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Χριστίνα την είχα σταμπάρει καιρό γιατί μου αρέσουν οι μεγάλες φυσικές βυζαρες. Συνάντηση στο πριαμο Ηλιούπολη νωρίς το απόγευμα ήρθε κυρία στην ώρα της με κοντό σορτς τζιν μαύρο μπλουζάκι και πέδιλα. Με το που μπήκε κατάλαβα ότι θα περάσω καλά. Φιλί βαθύ με γλώσσα λίγη πολυλογία που ίσως τους κουράζει μερικούς αλλά την έστειλα για μπάνιο. Στο πρόσωπο έχει εκφυλο. Πρόσωπο σαν κάτι μπαργούμαν σκυλιά που θες να σκισεις. Εγώ το γούσταρα. Σώμα αρκετά καλό επίπεδη σχετική κοιλιά και νορμάλ κωλαράκι και ωραία μποτάκια. Στήθος τεράστιο και βυζικο που όπως είναι λογικό πέφτει ένεκα βαρύτητας. Μετά το ντουζάκι τη ξεκινάω γλείψιμο λαιμό βυζαρες κτλ γλειφομουνι. Έπειτα αναλαμβάνει αυτή γλείψιμο πιπα και ένα εξαιρετικό γλειφοκωλι που όπως είπε το γουστάρει. Η γλώσσα της χωνοτανε όλοι μέσα και είχα καρακαυλωσει. Εγλειφε και τα ξυρισμένο. Μου αρχιδια με μανία. Πρώτη στάση από πάνω μετά ισπανικό και τέλος ιεραποστολικο όπου πέταξα τη καποτα και την έκανα μπάνιο με τις χυσιλες μου ένεκα σεξουαλικης μπανακι μετά συζήτηση με ποια κορίτσια γουστάρει παρτουζες κτλ χάχα και δεύτερος γύρος με reverse cowgirl cowgirl ιεραποστολικο στον τελος και δεύτερο τελείωμα αγκαλιασμενοι να λέει τα δικά της του στυλ γουστάρω πουτσα ξέσκισε με δωστα όλα κτλ. Άλλοι ίσως τα βρίσκουμε μουφα όλα αυτά αλλά οκ εμένα προσωπικά με βοηθάνε για να χυσω γιατί είμαι και της επικοινωνίας. Στον τέλος είχε μείνει λίγη ώρα με. Πήρε αγκαλιά και πεφταν γλωσσοφυλλα και φιλάκια στο λαιμό και τα αυτάκια. Ξανακαυλωσα αλλά η ώρα είχε περάσει. Δε πειράζει την επόμενη... Για τα 80 ευρώ πιστεύω είναι καλή επιλογή και ξέρει πως να σε καυλωσει γιατί είναι και τρελιαρα και καυλιαρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.678
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Πέτροςαλανι, geny24, cupracing και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Ωραίος ο Πανάγος
Έδωσε και κατάλαβε
Μπραβο και στο χριστινακι που πέρασμα μαζί της
Ζάχαρη !!
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Θα εξελιχθεί σε στανταρακι και λόγω τιμης
08 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το τηλ της που το βρίσκουμε ρε παιδιά??
08 Σεπτεμβρίου, 2019
Το τηλ πως μπορώ να το βρω??
13 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα το τηλέφωνο μου είναι 6989639892
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5