Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Call-Girls 7014
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το meeting έγινε στο Μοσχάτο όπου η δεσποινίς μετά από γρήγορη επικοινωνια με το γραφείο έφτασε με μια εμφάνιση ,γραμματέας σε τσόντα.

Ένα φόρεμα για εξώφυλλο, τακούνι με δαχτυλακια έξω,τατουαζακια να την κάνουν τσόντα τελείως στα σημεία,μια φάτσα λίγο ασιαν με βάψιμο επίσης πολύ ωραίο και δύο βυζάρες που πάλευε το φόρεμα μαζί τους,ρογα κάγκελο που διέγραφε.

Σκέφτηκα τον κακομοίρη στη ρεσεψιόν όταν θα πέρασε αυτό από μπροστά του!

Δεν έχει πολλά πολλά,μιλάει αγγλικά βέβαια οκ.
Είναι το δεύτερο τουρ της μου είπε εδώ και λατρεύει να κάνει σεξ,κοινός να γαμιεται.

Μα κοριτσάκι μου όμορφο και μόνο που σε κοιτάω για αυτό έχεις έρθει σε αυτό το κόσμο πιστευω μου ερχόταν να της πω.
Το ξέρει άλλωστε και το πουλάει πολύ καλά.


Της έστηνα να τη χαζεχω και τη πηδαγα σε αυτές τις πόζες.


Στα όρθια, στα τέσσερα, στο πλάι,ιεραποστολικό με σπασμένη μέση που τη σπάει τέλεια η γκόμενα και τούρλα κωλο.

Έγιναν δύο γύροι και οι δύο τελείωμα στις βυζάρες της και τις δυο τα αλοιψε κοιτώντας με.

Πίπα καλή με προσπάθεια να τον πάρει βαθιά αλλα θέλει ακόμα ώρες για να φτάσει πάτο,κάνει όμως καλές προσπάθειες,μπάλες γλύφει φουλ.

Γλυφομούνι και γλυφοκωλι δέχεται και γουσταρει καθώς μουσκευει αμέσως όταν τη παίξεις εκεί μετά από λίγο.

Γουσταρα πολύ το βλέμμα της,τις ματιές της και τα συνοδευτικά από ήχους που σε συνδιασμό με το βλέμμα της ώρες ώρες σε κάνουν να αδειάζεις τις μπάλες σου με ευκολία.θελει αυτοσυγκράτηση αρκετή!

Πιτσιρίκι είναι ακόμα αλλά αυτό θα γίνει μεγάλη πορνοφατσα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, petergsp και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού