Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Call-Girls 38660
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κεφάλαιο ILONA.

Επικοινώνησα με το γραφείο και ζιτησα κοπέλα υποτακτικού χαρακτηρα και ωραία άκρα ,πατούσες για παιχνίδι.
Το γραφείο άψογο μου πρότεινε 2 συγκεκριμένες κοπέλες και μου έστειλε και φωτό από τις πατούσες τους, επέλεξα ILONA.
Ωραία δάχτυλα,ίσα και με γαλλικό,πατούσες καθαρές και γυναικείες.

Είχα ζιτησει επίσης να έρθει με πέδιλα όπως και έγινε και να έχει μαζί της τζελ.

Καταρχήν μιλάμε για πολύ ωραία κοπέλα,πρόσωπο αψεγάδιαστο και δείχνει άλλωστε και πολύ υγειης άτομο,όπως άλλωστε λίγο που συζητήσαμε δε πίνει διάφορα,προσέχει διατροφή και ασκείται.
Είναι όπως στις φωτό σε γενικές γραμμές.
Στήθος μεγάλο,μπορεί και Παραπανω από 3, φυσικό τελείως και βαρύ.
Δεν παίχτηκαν φιλιά κτλ καθώς δεν ήθελα εγώ και της το ξεκαθάρισα εξαρχής.

Έκανε μπανάκι, ήρθε ολόγυμνη και την έβαλα στη πολυθρόνα του δωματίου που είχα στρώσει μια πετσέτα να κάτσει. Στο λάπτοπ μου είχα βάλει να παίζει ένα πορνοβιντεακι με θέμα μια μαλακιά με τις πατούσες.
Αυτό ήθελα μόνο από αυτή όπως και της το εξήγησα.
Στην αρχή μου είπε δε το έχει ξανακάνει,δεν έχει τυχει αλλά θα το προσπαθησει.

Ξάπλωσα κάτω στο πάτωμα,και με πασαλειψε κάτω στη περιοχή μου, με το τζελ παντού,άρχισε εκεί όπως ήταν καθισμένη να πασπαλιζει και να μαλακιζει το καυλι μου με τις πατούσες τις,ελαφριά και απαλά.
Κάποιες φορές κατέβασε και τη πατούσα της σταρχιδια μου και πιο κάτω και πίεζε ωραια.
Το λάπτοπ το είχε μπροστά της και χαζευε και η ίδια.πιθανον το είχε και σαν οδηγό.
Με φρεσκαριζε με τζελ από ψηλά οπότε ενοιωθε να στεγνώνω εκεί κάτω.

Όταν είχα καυλώσει αρκετά ,είχε αρχίσει και αυτή να παίζει το μουνι της,όσο είχε βάλει το καυλι μου ανάμεσα στις δύο καμάρες απτις πατούσες τις και τρομπαροντας το καυλι μου.
Στην εικόνα να παίζει το μουνι της,να χουφτωνει τα βίαια της αναστεναζοντας και μαλακιζοντας με,με τις πατούσες της, τελείωσα ,τη πασαλειψα καυτά χυσια σε όλα τα δαχτυλακια της εκεί κάτω.

Μετά συζητήσαμε κάνα δεκάλεπτο και μου είπε πως και η ίδια γουσταρε τη φάση αυτή πολύ.

Η εμπειρία μου μαζί της ήταν μοναδική, δεν έγινε κάτι άλλο, δε τη πηδηξα να έχω άποψη,αλλά το γούστο μου το έβγαλε στο 101% παρόλο που δε το είχε ξανακάνει.
Ότι ζιτησα το έκανε και το έκανε πολύ καλά.

Πολύ καθαρό άτομο και αν ήθελα κάτι άλλο να δοκιμάσω προσωπικά σίγουρα θα την ξαναεπελεγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, googlis, djantonis666 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2019
Γειά σου ρε μερακλή ποδολάγνε. Ούτε ποδαράκια έγλειψες; Αν πώς αντέδρασε;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1