Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού τέλειωσε το καλοκαίρι και λέμε τα κεφάλια μέσα και άλλα γραφικά, είπα να ξεκινήσω το φθινόπωρο μου με την Έλλη!
Την Έλλη την έχω ξαναπάρει από προηγούμενο γραφείο και μιας και έχουμε χημεία είπα να πάω στα σίγουρα.
Συνεννόηση πολύ εύκολη με το γραφείο και η κοπέλα έρχεται στην ώρα της!
Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω ένα μαυρισμένο πλάσμα ντυμένο με ένα πολύ ελαφρύ φορεματάκι να μου χαμογελάει και να με γεμίζει κατευθείαν φιλιά!!!
Έχει κάνει και σγουρό το μαλλί και είναι πιο καύλα από πριν, οι καλοσχηματισμένες τις βυζάρες να ξεχωρίζουν και ο πούτσος μου να αρχίζει να σκληρέναι πιο γρήγορα απ'όσο περίμενα...
Ξεκίνημα με στοματικό, όπου η κοπέλα παίρνει βραβείο για το πόσο υγρή πίπα κάνει και το πόσο καλά χρησιμοποιεί την γλώσσα, σε σημείο να κοντεύει να με κάνει να χύσω στα 5 λεπτά και για να αποφευχθεί αυτό, να την διακόπτω για να αλλάξουμε στάση, πρώτα cowgirl όπου τρελένομαι το πως της αρέσει να χορεύει πάνω στον πούτσο μου όσο οι βυζάρες τις πηγαίνουν πάνω κάτω, και επειδή δεν άντεχα και πολύ τελείωμα στο στόμα!!
Μπανάκι και κουβεντούλα όπου το έχει και εκεί μιας και ενώ μου μιλάει με χαιδεύει ταυτόχρονα για να προλάβουμε και 2ο γύρο.
Άρχισε να με γλύφει όπου δεν άργησα πολύ να καυλώσω και ξεκινήσαμε στα 4 όπου η θέα του κώλου της είναι ένα ποίημα!!!
Μετά από λίγο αλλάξαμε σε ιεραποστολική και μετά στο πλάι...
Να πω κάπου εδώ ότι η Έλλη μυρίζει απίστευτα όμορφα παντού και χαίρεσαι να την χαιδεύεις και να την γλύφεις!!!!
Μετά από πολύ σφυροκόπημα ήρθε η ώρα να τελειώσω και χωρίς να προλάβω να μιλήσω μου ζήτησε να με γλύψει μέχρι να με δει να χύνω τις βυζάρες της.
Χατήρι δεν χαλάω και σύντομα έχυσα τις βυζάρες τις ενώ εκείνη με κοίταγε με έκφυλο ύφος!!!
Συμπερασματικά, όσες φορές την έχω πάρει έχω μείνει κατευχαριστημένος, σε κάνει να νιώθεις πολύ άνετα, και δεν λέει πουθενά όχι, και ξέρει τι θες πότε το θες!!!
Σίγουρα θα την ξαναπάρω μιας και τέτοιες γυναίκες δύσκολα γαμάμε free...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
157
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 livermak, Ζήνα(2), flying foxes και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2019
Πως έδωσες 180 +20 δεν είναι το extra στο στόμα?
03 Σεπτεμβρίου, 2019
Αδερφέ κριτική μόνο για την Έλλη έχεις ανεβάσει 2 φορές Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Και τις 2 λες ότι ήταν τέλεια ...... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
περιμένεις να σε πιστέψουμε
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου την έχω πάρει περισσότερες από 2 φορές που έχω γράψει κριτική αλλά μετά θα έλεγες έχω και εμμονή αν έγραφα όσες φορές έχω πάει μαζί της.
Αφού όποτε πάω μαζί της περνάω καλά γιατί να γράψω ψέμματα??
Έχω δοκιμάσει και άλλες αλλά δεν πέρασα καλά και δεν θέλω να γράψω κακή κριτική σε άλλες κοπέλες, αν βρω άλλη να περνάω το ίδιο καλά ή και καλύτερα θα ενημερώσω πρώτα εσένα και μετά θα γράψω και κριτική!!
Μάλλον έχεις κόμπλεξ με την συγκεκριμένη για να σε πείραξε και να ψάχτηκες τόσο να δεις τι αξιολογήσεις και που έχω κάνει...
Ξεκολλάτε ρεεεεεε, δεν είναι η τέλεια και δεν θα βρεις την τέλεια, αλλά προσφέρει αυτό που εμένα με κάνει να νιώθω μετά ότι άξιζε τα λεφτά που ξόδεψα!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3