Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα στο αντρικο κοινο!Την βδομαδα που μας περασα εκανα μια τσαρκα πουτανιαρικη :-P
Κατεληξα σε ενα μωρακι,τη Dayan,απιστευτο!!Η Dayan ειναι μια κουκλα απο τη Ρωσια,μελαχρινη με ωραια εκφραστικα λαγνα ματια,σχετικα μικροκαμωμενη,οτι πρεπει για μενα!Αυτη λοιπον η petite διαστασεων κοπελα μεταμορφωνεται μολις σε ριξει στο κρεβατι σε γκομεναρα Grand καταστασεων και ο νοων νοειτω ;-) Πρεπει να ειναι γυρω στο 1,60 και λεω πρεπει γιατι με υποδεχτηκε με ενα μαυρο κορμακι και μαυρες ψιλοτακουνες γοβες με κατι πανεμορφα περιποιημενα κοκκινα νυχακια να αχνοφενονται!Τρελαθηκα..!Δεν ξαναεδωσα σημασια εκτοτε στο υψος..Βυζακι στιτο γαματο σε μεγεθος μηλου και ενα σωμα γυμνασμενο αλλα οχι σε αηδιαστικο βαθμο,οσο πρεπει.Φανταστειτε κανει Pole dance η Dayan και οσο αναφορα τον κωλο της αφηστε το...Απεριγραπτος!Ειναι απο αυτους που βλεπεις και δεν μπορεις να παρεις το βλεμα σου απο πανω τους!Δυστυχως,βασικα ΠΟΛΥ δυστυχως που δεν προτιθεται να μας τον δωσει  Το μονο μειονεκτημα παιδες..Ακομα τον εχω σαν εικονα στο μυαλο μου,αντε να ξεσκαλωσω απο αυτην την καρδουλα..Ετσι τον εβλεπα εγω!Τα αγγλικα της σε πολυ καλο επιπεδο,δουλευε κ Ντουμπαι απο οτι μου ειπε η Dayan,τωρα γιατι εφυγε απο κει και ηρθε εδω δεν το ρωτησα καν,ηδη ειχα αρχισει να χαιδευω τα βυζακια της!!Πρωτοβουλιες δεν πηρε πολλες για να πω την αληθεια αλλα παιζει να ευθυνομουν και γω γιατι ολο κατι της ζητουσα,δεν τη χορταινα,τα εκανε ολα με αγαπη και φροντιδα (ειδικα στο επιμαχο σημειο,πολλη φροντιδα)!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Mitsibonas, chris1955, pilotgr και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού