Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Call-Girls 5756
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τηλ στο γραφείο νωρίς το βράδυ μετά από σκαναρισμα στο site του γραφείου και μου είχε γυαλίσει Λάουρα, τσεκαρα ηδη εδώ και μια καλή κριτική, είπα να δοκιμάσω.

Γραφείο όπως πάντα άψογο,με ενημέρωσαν πως είναι διαθέσιμη και μπορεί και στο μέρος της,που με διευκόλυνε ακόμα περισσοτερο.

Κατέβηκα λοιπόν στο γνωστό ξενοδοχείο Συγγρου,τικ τακ τη πόρτα και ανοίγει η δεσποινίς.

Μαύρο μεταξωτό μπειμπιντολ, με γόβα ψηλή και τατουαζαρες που γουστάρω και βυζάρες να μη μπορω να τη κοιτάξω αλλουΓλώσσα
Δάχτυλα περιποιημένα λευκά βαμενα που της πήγαιναν γιατί είναι μελαχρινακι.

Λίγο μεγαλύτερη των φωτό σιγουρα.
Χαμόγελο όμορφο,με έπιασε απτό χέρι και με ένα φιλί με πέρασε μέσα.
Δωμάτιο τέλειο!!!καθαρό κιόλας και άνετο,με πολυτέλεια καλού ξενοδοχείου.Μπραβο στο γραφείο για αυτό!!!

Τα είπαμε λίγο και μη χάνω χρόνο,αγγλικά πολύ καλα,μπαίνω για μπάνακι.
Βγαίνω και είναι ξάπλα το κορμί στο κρεβάτι του και χαϊδεύεται ελαφρά.ειχε βάλει και λίγο μουσικουλα ελαφρά απτό κινητο της.
Ατριχη και λεία παντού που γουστάρω.
Σκύβω και παίρνω που λέγαμε στο στρατό και αρχίζω ένα μουνοκωλογλυψιμο που απόλαυσε όπως έδειχνε.Δαχτυλα μπροστά δέχεται,πίσω μόνο γλώσσα.Υγρα αρκετά και νόστιμα.

Γύρισα από πάνω της και τον πήρε αμέσως στο στόμα της 69.
Πίπα καλή, αρκετά υγρά,και ρουφηγματα αλλά ξέρει να ρουφάει,δε πονάει τις μπαλες.Γλυψιμο παντού στα τριγύρω.

Πέρασμα του νάιλον και αρχίζει το καβαλημα,με γάμησε λες και έκανε ιππασία,ωραίες κραυγουλες και αναστεναγματα σε πολύ φυσικό τέμπο,και το τέλος δεν άργησε γιατί ήμουν έτοιμος απτό 69 μας.

Ο δεύτερος γύρος ήρθε μετά από ντουζακι μαζί, που αρχίσαμε πάλι μέσα στο μπάνιο το μπαλαμουτιασμα και άρχισε το κάρφωμα στα όρθια απτό μπάνιο μέχρι το κρεβάτι, ιεραποστολικό και κλείδωμα μετά με τις ποδαρες της ,όπου και έχυσα εντός των τειχών απολαμβάνοντας ταυτόχρονα το γλυψιμο στις βυζάρες της τις ομορφες.

Δεν έφαγε καθόλου χρόνο και από μόνη της με πήρε μετά τον πρώτο γύρο στο αψε αβυσε στο μπάνιο να μου τον ξανασηκωθεί για να φάει και το δεύτερο.
Έκατσα και 7 λεπτά παραπάνω ενώ είχαμε τελειώσει ήδη στην ώρα μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, chris1955, satyrus και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2019
Αυτό το δε ρουφάει τις μπάλες πρώτη φορά το ακούω που το αναφέρει κάποιος εδώ και μπράβο γιατί μαρεσει το ρουφηγμα αν ξέρεις η αλλη,και δυστηχως είναι κάτι που έχω πονεσει από κοπέλα όπως όταν πάνω κάποιες βάζουν δόντι.
Θα δοκιμαστεί!!!
B
Bully954
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1