Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 30 10
Call-Girls 52455
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από 6μηνη ενασχόλησή με πρώην call girl, είπα να δοκιμάσω την κυρία για την οποία είχα ακούσει καλά λόγια.

Εκεί που θα διαφωνήσω με συναγωνιστές είναι στο πρόσωπο, νομίζω οι φωτογραφίες είναι αρκετών ετών και αν κάποιος έχει κριτήριο την λάμψη και ηλικία των φωτογραφιών, μάλλον θα απογοητευτεί. Το σώμα από τη μέση και κάτω επίσης δεν είναι super αλλά είναι τόσο έμπειρη που το κρύβει χαλαρά. Επίσης δεν μου άρεσε ότι ζήτησε τα χρήματα στην αρχή.

Στα καλά τώρα η κυρία απλά γουστάρει αυτό που κάνει. Εξαιρετική πίπα που την απολμβάνει, ειδκά με αυτή στα γόνατα. Της είπα να διαλέξει εκείνη extra, διάλεξε anal και αργότερα κατάλαβα γιατί. 'Οταν δε έκανα τη μαλακία να της πω ότι αρκετές φορές ελέγχο το πότε θα τελειώσω φωτίστηκε το πρόσωπό της και ουσιαστικά με προκαλούσε. Αφού ανέβηκαν οι στροφές ένιωθα σα να πηδάω τη χήρα του χωριού που είχε να δει χαρά στα σκέλια 5 χρόνια και ότι αν σταματήσω θα με πετάξει γυμνό στην πλατεία. Αποτέλεσμα να κάνει 2 φορές squirting, πράγμα που δεν είχα ξαναδεί, οπότε το κατάλαβα μόνο στο τέλος όταν και είδα τα σεντόνια μούσκεμα.

'Οταν έκανα κάτι που δεν της άρεσε μου το είπε, πράγμα που το θεωρώ θετικό, όπως θεωρώ και θετικό ένα δωράκι - service που μου έκανε στο μπάνιο, καθώς έκατσε και λίγο παραπάνω (τελευταίο ραντεβού). Το social πολύ καλό, δε λέει αμπελοφιλοσοφίες και τσιτάτα για όσες θέλουν να δείξουν καλλιεργημένες.
Θα έλεγα ότι ήταν ένα εξαιρετικό ραντεβού ειδικά για 1ο, το οποία έχει και πάντα το χαρακτήρα του test drive.

Υ.Γ. Πίπα ΜΕ προφυλακτικό ήταν δική μου επιλογή (βέβαια αφού τελείωσα στα βυζιά της τα έγλυψε σε μια πολύ καβλωτική κίνηση).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
384
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Iso14 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2019
"Η Καβλιάρα Χήρα του Χωριού"Προσκύνημα
Άντε τώρα να τρέχω σε χωριά ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1