Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Call-Girls 5729
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μου άρεσε η Βάλια στις φωτογραφίες της, η κορμοστασιά της , το πρόσωπό της και το χαμόγελό της μου θύμιζαν την Μακρυπούλια και μετά από γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο ήμουν στην πόρτα της… Με υποδέχτηκε με τα μαύρα εσώρουχά της και ένα χαμόγελο που έσβησε την αμηχανία της στιγμής…
Δεν διαφέρει από τις φώτο της και η ποιο ρεαλιστική είναι αυτή με την πράσινη φόρμα. Είναι γλυκιά κοπέλα, καλοσυνάτη και ευδιάθετη. Αρκετά καλά τα αγγλικά της και έχει αίσθηση του χιούμορ, φιλάει με γλώσσα από τα πρώτα λεπτά και τρελαίνεται να την φιλάνε και να την γλύφουν… Πολύ καλή η πίπα της, από τις καλύτερες που μου έχουνε κάνει, με δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο και στα αρχίδια που δεν τα αφήνει από τα χέρια της..
Στο σεξ συμμετέχει με αναστεναγμούς και βογγητά αληθοφανή γιατί γουστάρει και το δείχνει… Γίνανε δυο γύροι με ένα μικρό διάλειμμα κάπου στο ενδιάμεσο και τελείωσα και τις δυο φορές στο στόμα της στέλνοντάς την στο μπάνιο για φρεσκάρισμα .
Πέρασα καλά με την Βάλια, είναι καθαρή κοπέλα, καλοσυνάτη, ευδιάθετη, τρελαίνεται με το γλείψιμο και η πίπα της είναι από τις κορυφαίες!!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, kwstasxat, chris1955 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού