Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άριστη συνεννόηση με το γραφείο και κανόνισμα για 1 ώρα incall στο γνωστό ξενοδοχείο. Μαλακια δωμάτιο που βλέπει στην πίσω μεριά (όπως σε όλες τις κοπέλες που έχω δοκιμάσει incall εκεί) και αρκετά σκοτεινό, χωρίς μπαλκόνι. Βάλτε ρε τις κοπέλες σε ένα δωμάτιο της προκοπής να γουστάρουν και αυτές γαμωτο, όλη μέρα εκεί την βγάζουν… anyway
Η κοπέλα είναι αστέρι για τα δεδομένα που κυκλοφορούν στις μέρες μας. Ήμουν ο πρώτος πελάτης της, στην πρώτη φορά που ήρθε τον Ιούλιο και την βρήκα και φρεσκότατη, τώρα από ότι μαθαίνω δεν έχει κλείσει πόδι…
πρόσωπο θα έλεγα πιο κοντά σε ότι βλέπετε στη φωτο με το ροζ μπικίνι και το σορτσάκι με ωραία μάτια καταπράσινα και πολύ φρέσκο κορίτσι. Σώμα ακριβώς όπως στις φωτο! Κορμάρα. Ύψος 1.69-1,70 αλλά άριστη κατανομή σώματος, στήθος φυσικό 3αρι στητό, πιο στητό πεθαίνεις, ακριβώς σαν τις φωτο. Κωλος καλός ότι βλέπετε. Δέρμα όμορφο και νινάκι καθαρό, περιποιημένο, τέλειο και στενό.
Συμμέτοχη καλή και όρεξη να ικανοποιήσει κάθε μου επιθυμία.
Δεν ξέρω αν αντέχει σε υψηλές στροφές, εγώ την πήγα gfe και γούσταρα πολύ και από ότι είδα γούσταρε και αυτή κάργα.
συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
matrix21
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.909
Πόντοι:
5.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, nks_the_greek, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού