Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Call-Girls 6129
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτέρα απόγευμα είμαι στο ξενοδοχείο μου, έχω συνεννοηθεί με το γραφείο και περιμένω την Vika. Έξω φράζει το σύμπαν … ο υδράργυρος του θερμομέτρου έχει μπει στα κόκκινα, μαζί με τις καύλες μου που έχουν απογειωθεί τελευταία … Μου άργησε ένα τεταρτάκι λόγο κίνησης και κάψας αλλά χαλάλι η αναμονή… Η Vika είναι ωραία γυναίκα, είναι μελαχρινή, λίγο κοντούλα με ωραίο συμμετρικό σώμα και στήθος ανάλογο φυσικό δυάρι…
Μιλάει καλά τα αγγλικά, έχει χιούμορ και αρκετή θετική ενέργεια και βλέπει αισιόδοξα το μέλλον… Στα του αγώνα η Vika ανταποκρίθηκε καλά δίνοντάς μου την συνολική εντύπωση ότι το ευχαριστήθηκε εξίσου και δεν ήταν μία ακόμα αγγαρεία… Καλή θα χαρακτήριζα την πίπα της , πέρα από το πρόγραμμά της (βαθιά πίπα) που δεν είναι αδιάφορο κάνει ότι της ζητήσεις. Στην διάρκεια του ραντεβού είχα τρείς εκτονώσεις, οι δύο γίνανε στο στόμα της με την ανάλογη πίπα και η Τρίτη στο προφυλακτικό γιατί δεν μπορούσα να ξεκολλήσω τα χέρια μου από τους γοφούς της και την πούτσα μου από το μουνί της που καρακαύλωσε και έχυνε με συσπάσεις παρασύροντάς με (άλλο που δεν ήθελα) και χύσαμε μαζί… Στην συνέχεια κάναμε μαζί ένα γρήγορο ντουζάκι, ντύθηκε μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα και μου είπε ότι θα ήθελε να με ξαναδεί σε επόμενο τουρ της… Εγώ να δεις.. της λέω και της ρίχνω ένα πεταχτό φιλί αποχαιρετισμού…
Θα το επιδιώξω να ξαναβρεθούμε γιατί πέρασα καλά και πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα περάσω καλύτερα. Αυτά από εμένα για την Vika φίλοι μου που κέρδισε μια θέση στα στανταράκια μου!..
Προσκύνημα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, chris1955, Old.rabbit και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού