Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια που κάθομαι να βάλω την τελευταία κριτική που χρωστάω
Μια άτυχη συνάντηση με την μεγαλοκοπέλα
Δηλώνει Ρωσίδα μόνιμη κάτοικος Τσεχίας Χμμμ;
Σίγουρα αξιομνημόνευτο ραντεβού που θα το θυμάμαι για πάντα για λάθος όμως λογούςΚεφάλι σε τοίχο!
Η κοπέλα πραγματικά τα έδωσε ολα για να με ευχαριστήσει άλλα ήδη είχα σπαστεί όχι τόσο από την εμφάνιση και εξηγώ
Το κορίτσι είναι πιο ξανθό πλέον με πολλές ξανθιές ανταύγιες και ολόισο μαλλί
κοντό με εξτρά περιφέρεια βυζιά φυσικά κι ένα τατουάζ στον ωμό
Σαν εμφάνιση δεν μου έκανε κλικ άλλα είχα ζητήσει χαρακτηριστικά στη Δώρα γυναίκα με βυζγιά
Ντουζάκι και σφυρίζει ο διαιτητής την έναρξη του αγώνα
Πραγματικά η Τανυα αδημονούσε να ξεκινήσει το ματς πολλή δυνατή πίπα και πολύ καραμελωμα(με περίεργη αίσθηση) ενεργητικότατη η τύπισσα
Μέχρι εδώ όλα καλά
την φυλάω κι εχω μια παράξενη αίσθηση!!! ιδέα μου λέω
την στήνω στα 4 και μερικά δευτερόλεπτα 2-3 βλέπω την καπότα στο δεξί της χέρι....πάει αυτό ήταν...μου έπεσε
βγαίνω έξω της και πασαλείβω τη πούτσα μου με οτι αντισηπτικό είχε στο δωμάτιο της
προσπαθεί να με καθησυχάσει οτι ήταν ένα ατύχημα κι ότι είναι πεντακάθαρη και να σου δείξω τα χαρτιά υγείας μου (λες και ξέρω τσέχικα)
Με τα πολλά ησυχάζω με βάζει κάτω μου παίρνει μια πίπα και γλύψιμο αρχιδιών όπου νοιώθω σαν να μου γλύφουν τα αρχίδια 2 γλώσσες
τελικά χύνω με το χεράκι μου κυρίως στις βυζαρες της
Αφού κουβεντιάσαμε λιγάκι κι εγώ είμαι ακόμα ψιλό αγχωμένος την ρωτάω: όταν σε φίλησα είχες μια παράξενη αίσθηση
Α! μου αποκρίνεται. Αυτό; όταν ήμουν μικρή ήμουν σε φάση γκοθ κι έκανα γλώσσα φιδιού και μου την δείχνει


ε αυτό ήταν
ντύθηκα κι έφυγα

Συμπέρασμα όχι για τα γούστα μου παρότι κι επικοινωνιακή ήταν και είχε τρομερή συμμετοχή άπλα δεν ήταν για έμενα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gkazakos, slaviani, geroksouras και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2019
Το ατύχημα ποιο ήταν? και γιατι φρίκαρες που είχε την καπότα στο δεξί χέρι? Επειδή δεν σου ζήτησε να βάλεις??
12 Αυγούστου, 2019
Αν καταλαβα εσυ μπηκες χωρις . Η κοπελα τι σου φταιει?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2