Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 8 10
Call-Girls 15769
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ημερομηνια της συναντησης με τη Βαλερια ειναι στο περιπου. Η συναντηση κλειστηκε μεσω viber την ιδια μερα. Ηρθε στην ωρα της και μπαινοντας στο δωματιο αντικρυσα μια κοπελα με κορμι αδυνατο, οχι στεγνο, οσο πρεπει για το υψος της, ακριβως στα γουστα μου. Το προσωπο της μετριο, με μια αγριαδα που φερνει προς το κλασσικο σλαβικο. Στο χαμηλο φωτισμο του δωματιου δε με πολυχαλασε. Eχει ωραια ματια και χειλια και φαινεται γυρω στα 30. Στηθος μικρο αλλα καλοσχηματισμενο με μικρη ρωγα που θελει δουλεια για να ερεθιστει και κωλαρακι υπεροχο που πολυ θα ηθελα να μου δωσει, το απολαυσα ομως μονο σε σταση στα τεσσερα. Μουνακι σφιχτο και λαχταριστο το οποιο και εγλειψα δεοντως. Μου ανταπεδωσε την ευχαριστηση με καλη πιπα, υγρη οσο πρεπει, χωρις δοντι. Στα υπολοιπα του αγωνα, παιχτηκαν δυο γυροι σε στυλ GFE με ενδιαμεσο μασάζακι και ντουζ. Εγω δεν ημουν στην καλυτερη διαθεση και δεν πιεσα σε υψηλες στροφες αλλα πιστευω οτι τραβαει. Φανηκε οτι ηθελε να με κανει να περασω ωραια, δεν κοιταζε ρολοι και μαλιστα η συνολικη διαρκεια ηταν παραπανω απο ωρα χωρις να ζητησει παραπανω χρηματα. Μιλα καλα Ελληνικα, καναμε ψιλοκουβεντουλα και ειναι κοπελα που θα μπορουσα να την ειχα φιλη και να κανουμε παρεα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
4.466
Πόντοι:
2.727
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, rodriguez96, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού