Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Call-Girls 6129
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας γραψω και εγω δυο λογακια για αυτο το κοντοπουτανο..Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο και τηλ στ γραφειο το σηκωνει ο αγγελος και μου λεει παρε βικα η αλινα..τελικα κατελειξα σε βικα..Πινω τα ποτακια μου αραζω περιμενω χτυπαει η πορτα και μπαινει ενα μαυρολαμικο κοντοπουτανο μεσα με χαμογελο..Φιλακι και λιγο μπλα μλα με ενα τσιγαρακι για να γνωριστουμε..Εκ ουκρανιας 29 δηλωνει ωραιο προσωπακι χαμογελαστη κοντουλα κοντα στο 1,6 βυζακι καλο αλλα λιγο πεσμενο σκουλαρικι στον αφαλο και κωλαρακι δυνατο ποιημα αλλα δεν αφηνει ουτε δαχτυλο να βαλεις..κριμα..Επικοινωνια καλη το εχει το αγγλικο..Στο σεξ προσπαθει να σε ικανοποιησει φιλαει βαθεια αλλα οχι πολυ ανεβαζει στροφες οταν πρεπει υγραινεται ευκολα πιπα καλη βαθεια και κατι το ποιο μου εκανε εντυπωσει και το καταλαβα ητανε στριπτιτζου σιγουρα και μου το παραδεχτηκε καθως στηνεται πολυ καλα χορευε πανω στ πουτσο καθως ειχε βαλει μουσικη λες και εκανε προγραμμα..παιχτηκαν δυο γυροι χυσιμο την μια στο μουνακι της και λιγο και πιο πανω και η δευτερη στα κωλομερια στ πισοκολλητο..δεχεται μεταχειριση δυνατη μεχρι ενα οριο και γενικα παιζει μπαλα και σε gfe και σε pse φαση..Ειναι κοντουλα και την μεταχειριζεσαι ευκολα..Αυτα απο μενα να γαματε καλα παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Dirty69, james034 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού