Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Call-Girls 3142
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως Έχουμε ξαναπεί για να είμαστε και αντικειμενικοί, πρέπει να λέμε και τα καλά και τα άσχημα.
Ρινα λοιπόν γιατί μου άρεσαν τα χαρακτηριστικά αν και είχα διαβάσει λίγο ότι πρόκειται για ένα μη κατασταλλαγμένο θυλικο.

Συνεννόηση με γραφείο άψογη!!!να πω επίσης ότι μου πρότεινε Vika ή Σοφία αλλά επέμενα σε Ρίνα.

Η κοπελίτσα ήρθε με ένα πολύ ωραίο ντύσιμο αλλά με ένα πολύ άσχημο τουπε.
Είναι κορασίδα κούρσας αλλά ίσως δε κάνει τόσο για την δουλειά.Σε χαρακτηριστικό από σώμα μέχρι και περπάτημα είναι αστέρι,αλλά της λείπει αυτή η γλύκα αυτή η καύλα.

Φιλί νορμάλ ίσως τυπικό καθαρά.
Η πίπα της νόστιμη αλλά λείπει το αλάτι.
Αγγλικά τέλεια,πιο πολύ κάνει να βγεις για καφέ ή φαγητό θα έλεγα,θα περάσεις τέλεια για συνοδεία.θα στα πριξει βέβαια λίγο με τη Μύκονο και το Ισραήλ όντως.
Στο κυρίως μενού εγώ της έδωσα και κατάλαβε,αυτή βέβαια δε πρέπει να κατάλαβε...ΓλώσσαΛύπηΜεγάλο χαμόγελο
Με τα τακούνια να τη γαμας θα γουστάρεις αλλά είναι λίγο fake το όλο σκηνικό μαζί της,το νοιώθεις ότι κάτι δε πάει καλά...

Θα ξεκαυλωσεις,θα τον ρίξεις το πούτσο σου,θα ξελαφρωσεις αλλά δε θα σου μείνει κάτι.

Και κρίμα για τόσο ωραίο κορμί να μη το εκμεταλλευται σωστά αφού το κάνει που το κάνει, απλά καμιά φορά πρέπει να πατάς και στη γη...

Το γραφείο όπως πάντα χωρίς να έχω το παραμικρό παράπονο στο κάλεσμα του για ενημέρωση πίσω, επισήμανα τα σημεία που θέλουν προσοχή. Γιατί σαν επιλογή ατόμου το κορίτσι είναι όντως αρκετά έως πολύ όμορφο με κλασάτα χαρακτηριστικά και ωραίες αναλογίες,κάτι που το γραφείο στο γενικό μέσω όρο φημίζεται στη σημερον ημέρα για τη ποιότητα των κομματιών,απλά στο συγκεκριμένο λείπει το αλατοπιπερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.829
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού