Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Call-Girls 7653
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Οι φωτό αληθινές με το γνωστό ρετουσάρισμα και λάμψη που στην πραγματικότητα διαφέρει, αλλά δυστυχώς παλιές. Πιο κοντινή στην πραγματικότητα η μη επαγελματική σοτν καναπέ. Με βεβαιότητα η κοπέλα είναι μεγαλύτερη από αυτό που αναφέρεται στην καρτέλα της. Πρόσωπο 6 γιατί δεν έχει φρεσκάδα και προδίδει την ηλικία της. Λαμπερά μάτια! Σώμα 8, είναι γυμνασμένη, ωραία πόδια, ωραίος πισινός, όλα σφιχτά κλπ, αλλά μικρό στήθος. Κλασσικό ρωσικό κορμί προς το λεπτό, όσοι είστε οπαδοί θα like, εγώ γουστάρω πιο πολύ λατινικά κορμιά. Συμπεριφορά 8, είναι ευχάριστη, φιλική κλπ κλπ κλπ, αλλά και εδώ λείπει η φλόγα και το τσαγανό. Τι διάολο, τους βγάζω πατρικό σύνδρομο και μου το παίζουν κυρίες? Επικοινωνία 10, αγγλικά οξφόρδης για την περίσταση. Σεξ 7, ότι θες, όπως θεσ, όπου θες, θες δεν θες. Αλλά...αυτό το αλλά. Δεν θα θυμάμαι τίποτα και πολύ σύντομα. Μάλλον "κασέτα" πρόγραμμα, πλήρες μεν, προβλέψιμο δε. ΑΠόδοση 6 για τους παρπάνω λόγους. Επανάληψη όχι, γιατί δεν είναι αυτό που θέλω από τέτοιες συναντήσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, makhswrx, geroksouras και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού