Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 6 10
Call-Girls 6724
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αναμονη στο γνωστο ξενοδοχειο και ερχεται η Κιρα πολυ ωραια ντυμενη και χαμογελαστη. Φιλιομαστε στο στομα με τα χειλια και της βαζω ενα ποτακι. Πινουμε το ποτο μας και αρχιζω να την φιλαω με γλωσσα και πιανω πρωτα τα βυζια της και μετα την κωλαρα της. Πολυ ωραια βυζια αλλα αυτο που δεν παιζετε πανω της η κωλαρα της. Την επιασα και ητανε πετρα και πεταχτη. Εκει φτιαχτηκα αμεσως εκτος το pse bdsm εχω φετιχ με τις μικρες μεσες με πετρα πεταχτους κωλους. Την στελνω για μπανιο και περιμενω να την δω γυμνη. Σωμα παραγγελια για εμενα. Λεπτη μεση με πεταχτη κωλαρα πεταχτο στητο τριαρι βυζι πεταχτα χειλια καλοσχηματισμενο μουνακι και προσωπο γλυκο που σου λεει ελα σκισε με στον πουτσο. Αμεσως επιθεση γλωσσοφιλα γλυψιμο χειλιων λαιμου και χωρις καθυστερηση γλυψιμο κλειτοριδας. Ο απωτερος σκοπος να καυλωσει για να βαλω το μικρο να χορεψει πανω στον πουτσο μου γυρισμενη βλεπωντας την κωλαρα της και μετα να την ξεπατωσω στο πισωκολλητο. Πολυ καυλα αναστεναγμοι σπασιμο της μεσης πολυ καυλωμενη φατσα αλλωστε μιλαμε για μωρο του γαλακτος 21 χρονων. Γεματη υγρα στο μουνι της την βαζω με δυναμη να κατσει πανω μου. Λικνιζει μαεστρικα για τοσο μθκρη την κωλαρα της και της την αρχιζω στα σκαμπιλια. Τετοια κωλαρα θελει πολυ τιμωρια. Κουνημα βραζιλιανας και ξυλο. Αλλαγη στασης αμεσως στα τεσσερα πολυ δυνατη διεισδυση και πολυ δυνατο σφυροκοπημα με ξυλο. Λιγο ζορι λογω ξυλου αλλα η Κιρα συνεχισε ακαθεκτη κουνωντας τον κωλο της και βοηθουσε στο σκισιμο ενω εγω εσπρωχνα μπροστα αυτη εσπρωχνε με δυναμη πισω. Μικρο πιπινι πανω στην καυλα. Τραβηγμα απο τα μαλλια καθισμα κατω και χυσιμο σε ολη την μαπα. Σηκωθηκε γελαγε και πηγε μπανιο. Ερχεται και μου λεει εισαι πολυ αγριος στο γαμησι μου αρεσει. 2 ποτακια ακιμη καπακι και μετα την εβαλα να μου παρι πιπα. Τιποτα το ιδιαιτερο συντομα βαρεθηκα και την σηκωσα για γαμησι. Δεσιμο ποδιων με σχοινια και πολυ δυνατα ιεραποστολικο με πολυ ανοιγμενα τα ποδια της. Δεσιμο τα χερια με σχοινια κρατημενα πισω ενωμενα τραβηγμα δυνατο των χεριων και πολυ δυνατο σφυροκοπημα στα τεσσερα. Το ενα χερι κρατουσε τα χερια της το αλλο τραβαγε τα μαλλια της. Απο πανω εκεινη σφυροκοπημα με κρατημα της κωλαρας της και βαθια καθισματα απο την ιδια. Μετα mouth fucking και χυσιμο βαθια στο στομα της. Πολυ ωραιο μουνι Ν3 σε ομορφια για εμενα στο your angels πολυ σεξυ σωμα Ν1 σε κωλο μιλαμε για κωλαρα απιστευτη μετρια στην πιπα απειρη στο γαμησι αλλα το παλευει πολυ δεχεται σκληρη μεταχειριση ανετα και δεν λεει μου και μα και σε καυλωνει με την ομορφια της και την σεξουαλικοτητα της. Εγω θα την ξαναπαρω πριν φυγει ανετα μονο και μονο για την κωλαρα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
118
Likes:
5.578
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostas21d, greta15, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού