Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση τέλος του μηνός με την Daria στο νέο ξενοδοχείο στην αμαρτωλή λεωφόρο που έχει το γραφείο διπλά στο άλλο
όπου σαν το κλασσικό μαλάκα Έλληνα έκανα λάθος και έψαχνα να βρω το δωμάτιο μια που δεν είχε πρόσβαση το δωμάτιο της με ανελκυστήρα
αφού μετά κόπων και βασάνων βρήκα το δωμάτιο της χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει η κοπέλα η οποία με τα τακουνιά που φόραγε μου έριχνε μισό κεφάλι
Το πρόσωπο της δεν έχει σχεδόν καμιά σχέση με τις φωτογραφίες του σαιτ
άλλα είναι όμορφο και αυστηρό με μακριά μαύρα μαλλιά σχεδόν ως την μέση
Η κοπέλα δεκτική στα πάντα! έκανε τα πάντα να με κάνει χαρούμενο και τα κατάφερε
είναι κορμάρα με φανταστική θεά του κώλου της στημένου στα 4...πίπα ονειρική με λίγη χρήση χεριού και περιποίηση των φίλων του
η κοπέλα ίδρωσε πραγματικά τη φανέλα
το κορμί της είναι από άλλο πλανήτη και έχει όμορφα μακριά ποδιά μοντελε τύπου
πάμε στο τίτλο της παρούσας κριτικής
Η κοπέλα είναι από Σιβηρία από το Κρασνογιάρσκ και μένει μόνιμα στη Μόσχα όπου εργάζεται στο αεροδρόμιο συγκεκριμένα στον έλεγχο διαβατηρίων
είναι αυτί που θα σας ρωτήσει τι ήρθατε να κάνετε στη Ρωσία πόσες μέρες θα κατσετε κτλ
εξ ου και το αυστηρό της ύφος το μπατσιστικο το οποίο είναι έμφυτο άλλα και δουλεμένο λόγο της εργασίας της
Στο σοσιαλ που τα έμαθα όλα αυτά ρίξαμε τρελό γέλιο μου έκανε και ένα σχετικά κάλο μασάζ

Αν ξεπεράσεις το αυστηρό της ύφος στην αρχή που θα σε ξενίσει λίγο θα περάσεις μια πολύ όμορφη ώρα μαζί της
αυτά από εμένα και καλά γαμήσια στους φίλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, George_1969 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2019
Οταν λες το προσωπο δεν εχει καμμια σχεση με τις φωτο, εννοεις οτι απεικονιζεται αλλη γυναικα ή απλως περματισανε το photoshop ;

Απο Αγγλικα δε ρωτησες ε;
02 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το τερματισαν. Αλλα δεν μπορω να την πω μπαζο στο προσωπο, απλα οταν αλλο βλεπεις απο αυτο που περιμενεις να δεις....επηρεαζεσε
Αγγλικα δεν μιλησα μαζι της αλλα για να δουλευει εκει που λεει οτι δουλευει τα μιλαει
G
geroksouras
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2