Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 21 10
Call-Girls 21196
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρχικά η πρώτη εντύπωση δεν ήταν καλή, ίσως το χαμηλό φως στην είσοδο, ίσως το φόρεμα που είχε και την έδειχνε γεματουλα. Αναρωτήθηκα σε αυτό το σημείο αν οι κριτικές που διάβασα στο φόρουμ στέκουν. Να πω την αλήθεια ήμουν στο τσακ να την διώξω. Καθώς λοιπόν ήρθε σε ένα ιδιωτικό χώρο που έχω και την πρόσεξα καλά άλλαξα γνώμη. Όμορφο σχετικά και πάνω από τον μέσο όρο  πρόσωπο με εξίσου όμορφα μάτια και ωραία ξανθά μαλλιά όπως οι φώτο του γραφείου αν και με κάποια επεξεργασία. Ομιλεί την Αγγλική σχετικά καλά αν και γρήγορα που με δυσκολία τα έπιανα,  χωρίς να χάσει χρόνο ήρθε κοντά μου χαρίζοντας μού ζεστά φιλιά. Σε αυτό το σημείο λοιπόν όπως γράφω και στον τίτλο τής εμπειρίας μου ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ και εξηγούμαι. Βγάζει μονομιάς αυτό το κακόγουστο φόρεμα έχοντας μόνο το σουτιέν της και προτρέποντας με να την πηδήξω τουρλωνοντας τον Ποπο της μπροστά  στο πάσο της κουζίνας. Πολύ ωραίος ποπος χωρίς κυτταρίτιδα με λίγα λόγια απίθανος και πιάνοντας την από την μέση κουμπωσα απίστευτα. Μετά το τρελοκοριτσο μου πήρε μια απίστευτη πίπα με όλα τα παρελκόμενα, κοιτάγματα, γλύψιμο όλης της περιοχής κτλ. Έπειτα είχε την φαεινή ιδέα να την πηδήξω μπροστά στον καθρέφτη του νιπτήρα, Τι ενέργεια, Τι Καυλα, Τι να πω... Φυσικά η τσόντα δεν σταμάτησε εκεί, την πήδηξα μπροστά στο μεγάλο παράθυρο που βλέπει μεγάλο μέρος της Δυτικής Αττικής, αυτή ή εγώ είμαι πιο τρελός αναρωτιέται... Αφού γυρίσαμε όλα τα δωμάτια προσγειωθηκαμε στο κρεββάτι. Εκεί και πάλι ανήσυχο πνεύμα, τον ήθελε μπρούμυτα, ανάποδα, πλάι, και φυσικά ήθελε δαχτυλιασμα στον Ποπο της..... 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.597
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, batsos, Nick1000 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2019
Πολύ ωραία κριτική. Τελικά αυτό το γραφείο κάνει αρκετά καλή επιλογή των κοριτσιών!
01 Αυγούστου, 2019
Τελικά το νοίκιασε το διαμέρισμα; Κρίμα να μην το νοίκιασε μετά απο τέτοια ξενάγηση
01 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχα Ματάκι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3