Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 85097
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
συναντηση με την ευα στον πριαμο ευκολη συνενοηση εκλεισα δωματιο της εστειλα μηνυμα και μετα από λιγο εκανε την εμφανισης της η ευα μια ομορφη κοπελα με υπεροχες καμπύλες και φυσικα στηθη και με μεγαλη διαθεση για σεξ από την πρωτη στιγμη δειχνει πως θα περασεις υπεροχα μαζι της το τσιμπουκι της δεν υπαρχει τελειο γλυψιμο από μερους της δεν σε αφηνει να παρεις ανασα τελειωμα στα στηθη της χαλαρωση μπανακι και μετα από ωρα οπου σε φτιαχνει μαεστρικα στηνεται στα τέσσερα και αρχιζω να την γαμαω τρελενεται είναι η αγαπημενη της σταση μπινελικια στο φουλ στενη μουναρα και απιστευτη καυλα τελειωμα για δευτερη φορα μπανακι παλι συζητηση για τις διακοπες της και αλλα θεματα πολύ χαλαρη και ευχαριστη αλλα και το μυαλο της στο σεξ μου λεει μωρο ένα δωρο από εμενα και αρχιζει μια πιπα και ένα φτυσιμο στον πουτσο οπου μετα απο 10 λεπτα τελειωσα στο στομα της υπεροχο τελειωμα η ευα είναι μια γυναικα που της αρεσει το σεξ και στο μεταδιδει αξιζει σιγουρα μια δοκιμη μαζι της θα σε απογειωσει ευα να εισαι καλα που μας φτιαχνεις την διαθεση και μας καυλωνεις θα τα πουμε συντομα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
591
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Konan21, cool-va, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2019
σε ευχαριστω πολυ !χαιρομαι που περνατε καλα μαζι μου! Ματάκι Έρωτας να συμπληρωσω οτι οι φωτο της καρτελας εδω ειναι παλιες..4 ετων .. προσφατες υπαρχουν στο προφιλ μου ..για να ειμαι και δικαιη... Γερο-μύστης
02 Αυγούστου, 2019
Εύα μου γιατί δεν ζητάς να ξεκλειδώνουν το νήμα σου στο φόρουμ;;;
Για να τα λέμε πιο εύκολα!!!
02 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κώστα μου αν ζητήσω να φύγει το λουκέτο από το νήμα.. Θα πρέπει να το βάλω ανάμεσα στα πόδια μου γιατί πάλι θα έχουμε τα ίδια λόγο ανταγωνισμού....χαχαχα....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3