Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Call-Girls 5800
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κληση στο γραφειο επειδη προσφατα ειχαμε μια εμπειρια με λιγο ασιαν φαση απο αλλο γραφειο, να ρωτησουμε για Σοφι που ειδαμε οτι ειναι στα χαρακτηριστικα αυτα.
Η κοπελα στο τηλεφωνικό ευγενεστατη μας την προτεινε καθως μας ειπε ειναι αρκετα ομορφη απο σχολιασμους που εχει.

Κλεισαμε ραντεβου εξαρχης με αποκλειστικοτητα την ικανοποίηση της δικιας μου.

Η κοπελα ακριβως στην ωρα της και 5 λεπτα νωρίτερα. Ηρθε με ενα χρυσο πεδιλακι με ωραια ακρα περιποιημενα, ένα μεταξωτο καλοκαίρινο φορεμα μαυρο ,μαυρα μακρια μαλλια και πολυ ομορφη στο προσωπο.Εχει τα ωραια χαρακτηριστικα τα Ασιαν αλλα σώμα πιο γυναικας αποτι συνήθως οι Ασιαν τυπου γυναίκες.

Φιλι ερωτικο και στους δυο μας οταν μπήκε,χαμογελαστη και ευδιάθετη.Κατσαμε στο σαλονι ενα τεταρτο περίπου πινοντας το ποτακι μας και μιλωντας με τη δικια μου να την εχει πλαγιασει αγκαλια και μια να τη φυλάει μια να χαιδευοντε.
Ειναι αρκετα ομορφη και θα ελεγα οι φωτογραφιες της την αδικουν απο κοντα.

Ανοιγοντας τα ποδια της εχει ενα υπεροχο μουνακι που η δικια μου δε ξεκωλαγε.
βυζι μικρο.

παιρνει ωραιες εκφρασεις οσο τη γλυφεις, και προσωπικα παιξαμε πολυ ωραια στα εναλλάξ καθως εχουμε εμπειρια απο τετοιες φασεις.Θελει να ευχαριστησει και τους δυο και ανταποκρινεται πολυ καλα και στο αντρικο και στο θυλικο.
Προσωπικα που γαμαγα μια την δικια μου μια τη Σόφη,οσες φορες η δικια μου αντιδρουσε μεσω καυλας με κατι κινησεις ζηλειας,πηγαινε και την φιλουσε και την επαιζε οπως πρεπει σε τέτοιες φασεις.
Ραντεβου 1.5 ωρας, θα τη κραταγαμε σιγουρα αλλη μια ωρα αλλα ειχε επόμενο ραντεβου δυστηχως και επρεπε να φύγει.

Πιθανον εχει μια εμπειρία σε ζευγαρια,αν και απο συζητηση που καναμε μας ειπε πως οχι τοσο αλλα της αρέσουν τετοιες φασεις πολυ, ελευθερώνεται.

Μια πολυ ωραια συναντηση ,οπως ενημερωσα μετα και το γραφειο που με πηρε να με ρωτησει αν μειναμε ευχαριστημένοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 26, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
CoupleNP
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
3.219
Πόντοι:
7.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, eridon1877, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2019
Φίλε μου pink Floyd και εγώ χάρηκα απλά δε μπορώ να σου στείλω pm...δε ξέρω γιατί.
28 Ιουλίου, 2019
Είσαι τυχερός που έχεις τέτοια γυναικα...άξιος..Προσκύνημα
29 Ιουλίου, 2019
Πώς βρίσκεται τέτοια λαχεία κάποιοι είναι το ερώτημα της ζωής...Έρωτας
Σας χαίρομαι και σας ζιλευω ταυτόχρονα
A
amaru
30 Ιουλίου, 2019
Πανάθεμά σε με καύλωσες....Προσκύνημα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4