Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους,

η κοπελιά αυτή είναι κατά τη γνώμη μου από τα μεγάλα αστέρια του glamour. Είναι sex machine. και επιπλέον έχει γέλιο, είναι κομψότατη, έχει θεϊκό κορμί και απίστευτη διάθεση. ΔΕΝ το κάνει αγγαρία σε καμία περίπτωση.

Το πρόσωπο όντως δεν είναι το καλύτερο που κυκλοφορεί αλλά σε κερδίζει με την διάθεση της.

Με τα λίγα Αγγλικά της κάνεις κουβέντα και εκμαιεύεις με ευκολία ότι της αρέσει να είναι light σκλάβα και σε καταστάσεις Light BDSM. Σαν δεύτερο σημείο που με εντυπωσίασε είναι ότι με άνεση χρησιμοποίησε ένα καταπληκτικό buttplug - τάπα για το κωλαράκι της με σχήμα διαμαντιού. όταν της εξήγησα ότι μου αρέσει είπε "περίμενε και έρχομαι" εμφανίστηκε ολόγυμνη μετά από 2 λεπτά με την τάπα. Με πήγε μπρόστά σε καθρέπτη για να βλέπω το θέαμα όσο με πίπωνε. Πολύ δυνατή πίπα.

Την πήδηξα σε αρκετές στάσεις αλλά η αλήθεια είναι ότι με το θέαμα της τάπας να με τρελλαίνει έχυσα πάρα πολύ γρήγορα. Σε δεύτερο χρόνο με σήκωσε με πιπούλα πάλι αριστοτεχνική - και αρκετά μπαλάκια μέσα - έβαλε πάλι την τάπα της σαν καλό κορίτσι και μετά από ένα σφυροκοπημα σε doggy όταν ερχόταν το τέλος την γύρισα για να τα αφήσω στο πρόσωπο. (πράξη που δεν την ενόχλησε - ισα ισα που της άρεσε κιόλας)

Η συνάντηση έγινε σπίτι μου και ΔΕΝ μου ζήτησε ούτε ένα ευρώ έξτρα!

Για παίχτες που θέλουν ενέργεια συνιστάται ανεπιφύλακτα!

Καλό καιλοακίρι σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
919
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Limperatore XXI, THV, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού