Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 320621
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους,

την Ιόλη την έχω συναντήσει αρκετές φορές μόνος μου σε ωριαία ραντεβού ή της μιάμισης ώρας. Αρχές καλοκαιριού αποφάσισα να κάνω έκπληξη σε έναν φίλο και είχα ζητήσει από την Ιόλη να εξυπηρετήσει το ραντεβού με διακριτικότητα και προσοχή αν ο φίλος έλεγε όχι. Για την εμφάνιση της έχουν γραφτεί όλα και συμφωνώ σε μέσες άκρες. Σημειώνω πως αν το ντύσιμο της ήταν πιο προσεγμένο θα κέρδιζε πάρα πολύ.

Ο φίλος είχε έρθει από νωρίς, είχαμε πιει τα ποτάκια μας και τσουπ κουδούνι. Του λέω μια φίλη - μπήκε στο νόημα. Το ραντεβού διήρκησε 3 ώρες πάρα πολύ ομαλά. το κορίτσι ξέρει να σε βάζει στο κλίμα. Στα του αγώνα έχει όλη τη διάθεση να ικανοοποιήσει. Και 3 να ήμασταν πάλι θα μας έκανε καλά!

Έγιναν όλα τα απαιραίτητα που βλέπουμε σε τσόντες και δέχθηκε απροβλημάτιστα double penetration.

Τη θεωρώ εξαιρετική επαγγελματία μετά από αυτό. ήταν αρκετά ψηλά στην εκτίμηση μου χωρίς να είναι η τοπ επιλογή μου αλλά το πως άντεξε δύο άντρες για τόση ώρα είναι αξιοσημείωτο.

Ελπίζω να βοήθησα.

Καλό καλοκαίρι σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2019
Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
919
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, Perier45, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2019
Αγαπητε νεοσυλλεκτε. Επειδη ο απωτερος σκοπος ειναι η ενημερωση των μελων καλο θα ειναι να γραφεις και το κοστος του τριωρου της Ιολης. Αν θυμασαι βεβαια γιατι μετα απο 5 μηνες μπορει και να το ξεχασες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1