Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
το κορίτσι είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες χωρίς την λάμψη τους . Με υποδέχθηκε φορώντας όπως ζητήθηκε σύμφωνα με φωτογραφία της και δεν βρήκα μεγάλες διαφορές εκτός του ότι ήταν απεριποίητη. Είναι σαν τουρίστρια που ήρθε στην Ελλάδα για να ξεπατωθεί στην πούτσα. Ωραία μάτια, βυζαρες φυσικές , σώμα όκ ,με λίγη κοιλίτσα, καθόλου γυμνασμένο , μπουτάκια όλα μια χαρά λόγω ηλικίας. Πότε θα την πάρει η κάτω βόλτα δεν ξέρω, θεωρώ σύντομα. ελαφρώς τσιγαρίλα στο δωμάτιο και όλα χύμα. μπήκα για μπάνιο και άρχισε ο αγώνας. Την ξεπάτωσα και δεν θα μπω σε λεπτομέρειες απλά να πούμε ότι αντέχει , παίρνει πίπα μέχρι δακρύων και δεν κωλώνει πουθενά. φυσικά δεν ενδιαφέρεται και πολύ για την δουλειά , η πούτσα να πέφτει και το παραδάκι. κανένα 20 λεπτό πριν τελειώσουμε άρχισαν τα μηνύματά , τα οποία από ότι μου είπε μετά ήταν επειδή την περίμεναν για να πάνε βόλτα...Πάντως τις υποχρεώσεις τις , της τελείωσε στο έπακρον. Παράπονο δεν έχω , σαν το περίμενα ότι θα πάω να ξεπατωθώ και θα φύγω , χωρίς να έχω άλλες απαιτήσεις οπότε όκ. Την ξέχασα εντός μισαώρου , το μόνο που μου είχε μείνει ήταν το ξεκώλωμα Προσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.724
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Karelis69, geroksouras και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού