Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνήθως τα ραντεβού μου τα κλείνω σε γνωστά μου ξενοδοχεία που μετριάζεται αρκετά ο κίνδυνος να με πάρει κανένα μάτι, αλλά στην περίπτωση της Alisa έκανα εξαίρεση ρισκάρισα και πήγα στο ξενοδοχείο της..
Ανεβαίνω στο ξενοδοχείο της Συγγρού όπου μου ανοίγει η Alisa, η πρώτη εντύπωση από κοντά είναι ότι: είναι όμορφη κοπέλα με όμορφο σώμα και με υποδέχτηκε με ένα μαύρο μίνι φόρεμα… Πρώτη κίνηση χειραψία με φιλάκι στο μάγουλο, δεύτερη κίνηση το δωράκι της και με συνοπτικές διαδικασίες μπήκα για ντουζάκι… όταν βγήκα με περίμενε στο κρεβάτι με ροσόλι εσώρουχα και μαύρες καλτσοδέτες σκέτη καύλα….
Ξεκίνησα κλασικά με γλωσσόφιλα και εξερεύνηση του κορμιού της με τα χέρια μου και κατόπιν με την γλώσσα, πεντακάθαρο και άτριχο το μουνάκι της ανταποκρινόταν πλήρως στις επιθέσεις της γλώσσας και των δαχτύλων μου με συσπάσεις και βογγητά…
Η πίπα της ήταν υγρή και βαθιά μέχρι το λαρύγγι… Δεν πρέπει να παραλείψω και το γλείψιμο αρχιδιών με εναλλάξ ρουφήγματα μέχρι πόνου!!... Αν εξαιρέσω την περιττή χρήση των χεριών της τότε η πίπα της είναι σε πολύ καλά επίπεδα με καλές τεχνικές και δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο… Η πρώτη κατάθεση έγινε προγραμματισμένα στο στόμα της μετά από ένα δεκάλεπτο+ 69 και μου τα ρούφηξε όλα τα φλόκια μέχρι και την τελευταία σταγόνα…
Διάλειμμα για ντουζάκι (που κάναμε μαζί), λίγη κουβεντούλα και συνέχεια από εκεί που μείναμε… δηλαδή στην πίπα που την κατέχει καλά και την κάνει ορεξάτα… Δεν άργησε να μου σηκωθεί και αφού μου έβαλε το προφυλακτικό της ζήτησα να με καβαλήσει για να απολαμβάνω με χέρια και με μάτια την κωλάρα της και τον πούτσο μου να εξαφανίζεται μέσα στο μουνί της… Επόμενη στάση η ιεραποστολική, αγαπημένη τρυφερή στάση που σε προτρέπει σε βαθιά καρφώματα και σου επιτρέπει να κοιτάς την καύλα στο πρόσωπο της παρτενέρ σου έχοντας ταυτόχρονα στις παλάμες σου τα βυζάκια της… Τελευταία στάση ήταν στα 4 με τα στήθη της στο κρεβάτι και τεντωμένο το κωλαράκι της ανοίγοντας και τις δυο τρυπούλες της διάπλατα… Δεν την πήρα από τον κώλο , αλλά τα δαχτυλάκια μου ένα ένα όλα περάσανε την είσοδο!... τις αρέσει το δαχτύλωμα και με έδωσε λιπαντικό για να κάνω καλύτερο παιχνίδι με τον σφικτήρα της !...
Το τέλος ήρθε αγχωμένο λόγο εξάντλησης χρόνου και με βρήκε μούσκεμα στον ιδρώτα!... Έβγαλα το προφυλακτικό και της τον έδωσα στο στόμα για να μου τον στραγγίσει όπως την πρώτη φορά και όπως το είχα ζητήσει από το γραφείο…
Πέρασα όμορφα και ηδονικά την ώρα μου με την Alisa, είναι όμορφη κοπέλα, έχει ωραίο φυσικό σώμα, κάνει καλή πίπα (αν εξαιρέσεις την χρίση χεριού) , είναι δοτική, δεν φέρνει αντιρρήσεις και ενδιαφέρθηκε για την καλοπέρασή μου (μου το ρώτησε και όταν έφευγα)… Πολύ πιθανό να την ξανά πάρω στο μέλλον ΑΛΛΑ σε δικό μου ξενοδοχείο γιατί μετά από δυο οργασμούς είμαι εξαντλημένος και θέλω να αράξω στο κρεβάτι να κάνω ένα τσιγάρο γενικά να πάρω τον χρόνο μου και ΟΧΙ τους δρόμους…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, TOMCRUISE, petergsp και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2019
"για να μου τον στραγγίσει όπως την πρώτη φορά και όπως το είχα ζητήσει από το γραφείο"

...δλδ ζητησες εκ των προτερων cim+swallow και σου ειπαν ναι?
K
Kabourdidis
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1