Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημέρα Σάββατο πρώτο Σ/Κ Ιουλίου η Ελενα είναι στη Θεσσαλονίκη. Κανονίσαμε συνάντηση πρωινή ώρα, όχι πολυ, να προλάβει να ξεκουραστεί απ το νυχτερινό ταξίδι. Μου χτύπησε την πόρτα δέκα λεπτά νωρίτερα. Μετα το "ακατάλληλο" καλωσορισμα με λέει: "Γιαβρι μου ξερεις που με έφερες;" Όχι λέω εγώ. " Στο χώρο που γύρισα το πρώτο μου ερασιτεχνικό μωρό μου". Βέβαια αν θυμάστε έχουμε ξαναβρεθεί και στο παρελθόν σε άλλο ξενοδοχείο σε δωμάτιο που γύρισε κάποια άλλη ταινία της. Ελενα "είσαι παντού"! Η συνεύρεση, όπως κάθε συνεύρεση μαζί της είναι απόλαυση που δεν ξεχνιέται. Ξεκινήσαμε με αγκαλίτσα φιλία χάδια. Έχει υπέροχη επιδερμίδα που πρέπει να οφείλεται στην ωμοφαγεια που ακολουθεί αρκετούς μήνες. Μιλώντας και χαϊδεύοντας απόλαυσα το υπέροχο στήθος της και με ανταπόδωσε με μια ερεθιστηκοτατη πίπα Χατζη, ανταπέδωσα με αιδιολοιχεια βάζοντας όλη μου την τέχνη που πρέπει να την άρεσε αν κρίνω απ τις κραυγές και τους σπασμούς της. Σταμάτησα να τη " βασανιζω'. Ηρέμησε. Μου αναπτέρωσε το ηθικό του νικολακη μου που ατόνησε λίγο και τον φιλοξένησε στη γλυκια και ζέστη φωλίτσα της. Αλλάξαμε σε πισωκολλητο με τον ξακουστό "κωλο Χατζη" να με καλεί, όμως δεν εγκατέλειψα τη ζέστη φύση της για ένα ακόμη θορυβώδες παρά φύσιν. Το τέλος για μένα ήρθε σ αυτη τη στάση. Ήταν μια δυνατή εκτόνωση. Μου συμβαίνει πάντα μαυτη τη ΓΥΝΑΙΚΑ. Θα τη ζητώ και θα τη συναντώ πάντα, όσο είναι στο χώρο. "Φιλουθκια μωρον μου γλυκον"!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.040
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, mixaliss, panagos7 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού