Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 80801
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χαζεύοντας στο bou και ψάχνοντας κάτι για απόψε,θυμήθηκα κάτι παλιό(ημερομηνία ενδεικτική)
Λίγα λόγια για το γραφείο γιατί οφείλω να το γράψω.
Λόγω του οτι ο χώρος μου ήταν δύσκολος στο να το βρεί ο οδηγός και έκανα πάνω απο μισή ώρα κύκλους,πρέπει να ομολογήσω ότι ο τύπος στο τηλέφωνο είχε εξαιρετική συμπεριφορά,ευγένεια και υπομονή,πράγμα που το συναντάς σπάνια.
Η κοπέλα τώρα(κάποτε ήταν κοπέλα,τώρα πλέον πάνω από 50 σίγουρα)δεν είναι αυτό που δείχνουν ή μάλλον που δεν δείχνουν οι φωτογραφίες.
Χοντρή,με πατσοκοιλιά και πρόσωπο όχι και τόσο γοητευτικό,ας όψεται που σεβάστηκα τον κόπο του γραφείου να την στείλει,αλλιώς θα γύρναγε πακέτο πίσω.
Ίσως τέτοιες γυναίκες να έχουν το κοινό τους,εμένα πάντως σίγουρα δεν θα με ξαναδούν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
A
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, maradona7, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2019
Θα σας μεταφέρουμε την απάντηση της Πέννυ: ''Aγαπητέ πελάτη που σκέφτηκες να ανεβάσεις την κριτική σου μετά από 10 μήνες, αφού όπως λες, με είχες πάρει τον Ιανουάριο.. οι photos μου είναι πρόσφατες μετά από διατροφή και γυμναστική ανάλογη που έκανα, όφειλα να ανεβάσω καινούργιες φωτογραφίες που ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα! Όσον αφορά την ηλικία μου, η ταυτότητά μου είναι στη διάθεσή σου! Ολες οι κριτικές είναι δεκτές, αλλά όχι τόσο κακοπροαίρετες που κρύβουν κάποιο σκοπό, ευχαριστώ, Πέννυ! ''.
08 Ιουλίου, 2019
Απο τον Ιανουάριο μέχρι τώρα είναι 7 μήνες και όχι 10.
Σπάνια ανεβάζω κριτική αμέσως και τρίτον ότι κακό γράφουμε στο forum δεν σημαίνει ότι είμαστε κακοπροαίρετοι απλά αληθινοί.Συμβαίνει και αυτό εδώ μέσα κάποια να γράφουμε σωστά πράγματα!
Αν η κοπέλα έκανε γυμναστική αυτό σημαίνει ότι όταν την συνάντησα πράγματι ήταν χοντρή άρα μόνοι σας βγάζετε τα μάτακιά σας γράφοντας μου οτι είμαι κακοπροαίρετος.
Αφού και η ίδια εμμέσως πλην σαφώς το παραδέχεται!
Επίσης ταυτότητες δεν θέλω,και δεν με νοιάζει πόσο είναι,με ενδιαφέρει τι έβλεπα εγώ και δυστυχώς δείχνει μεγαλύτερη
take it or leave it!
A
alpula
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2