Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 2 10
Call-Girls 3685
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση με την Τζούλια έγινε πριν την κριτική του Ορέστη φτιαγμένος απ την αρχοντιά της γυναίκας αυτής είπα να γευτώ τις καμπύλες της μου έβγαζε κάτι κινκυ και συνάμα θηλυκό.Είπα να κάνω τον κασκαντέρ πρώτη φορά κιεγω και έτσι την διάλεξα.
Οσοι στο παρελθόν θυμούνται την Ρίμα από άλλο γραφείο εξ ου και ο τίτλος θα καταλάβουν ότι πρόκειται για μία παρόμοια περίπτωση.Δηλαδή για μία γυναίκα μορφωμένη κοσμογυρισμένη μαθημένη στην μεγάλη ζωή και τις ανέσεις με τις πλαστικές και τα φτιασίδια της που τα έφερε έτσι η ζωή να δουλέψουν σαν "απλές έσκορτ" και όχι τα χαιλικια περασμένα μεγαλεία.
Ηρθε αεράτη της πρόσφερα κρασί με ρώτησε την προέλευση του μόλις της είπα ελληνικό χαλάστηκε μάλλον ήθελε γαλλικό(τα μεγαλεία που λέγαμε)μόλις την ρώτησα αν θα πάει για μπάνιο μου λέει μην βιάζεσαι κάτσε να μιλήσουμε και τότε θυμήθηκα πάλι το μπλα μπλα της Ρίμα που παρολίγο να μην κάνω σεξ τότε.Μιλήσαμε λίγο και μετά από σχετικό interview κατευθύνθηκε προς το μπανιο.Μετα από λίγο με φωνάζει αρχίζει να λικνίζεται όπως ήταν ντυμένη με το μαύρο εφαρμοστό της φόρεμα επάνω μου.Εκει που άρχισα να φτιαχνομαι μου λέει βγες απτό μπάνιο τώρα με νάζι σαν role play(πάλι ρίμα μου θύμησε)κάθεται κάνα τέταρτο μέσα λέω τι έγινε βγαίνει με τα πολλά με κάτι ζαρτιέρες κουνάμενη σινάμενη έτοιμη για δράση.Η Γυναίκα είναι κορμάρα βυζάρες χειλάρες κωλάρα όλα στον υπερθετικό βαθμό αλλά φιλιά με το σταγονόμετρο στάσεις όπως είπε και ο Ορέστης της διάλεγε αυτή πισωκολλητό και reverse cow girl πίπα με καλό deepthroat όχι γλύψιμο πέριξ ούτε δάχτυλα.Ενω είχαμε κάνει 2-3 στάσεις σηκώνεται όρθια γονατίζει μπροστά σε καθρέπτη αρχίζει πάλι να ρουφάει υγρή πίπα με φτύσιμο και σάλιο και εκεί μετά από λίγο ενώ δεν ένιωσα να χύνω σταματάει και μου λέει το λαρύγγι μου είναι γεμάτο σπέρμα ανοίγει το στόμα δεν είδα κάτι παχύρευστο πιο πολύ σάλια και προσπερματικά υγρά διέκρινα.Πήγε στο μπανιο είχε μείνει κάνα τέταρτο μου λέει κάτσε να μιλήσουμε να πιούμε κρασί.Αρχισε να μου λέει κάτι περίεργα εν τέλει συμφωνήσαμε και τελειώνοντας το ελληνικό κρασί αποχώρησε.Δεν είναι κακή η Τζούλια απλά τέτοιες γυναίκες είναι μαθημένες για πολύωρα ραντεβού με φραγκάτους λίγο σεξ πολύ συντροφιά και όχι για ανθρώπους που θέλουν μια ώρα γεμάτη πάθος και ένταση στα κόκκινα.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την old school ΤζούλιαΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, geroksouras, Sproxe Garsia και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού