Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Call-Girls 38662
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολη και γρήγορη θα μπορούσα να πω η συνεννόηση με το γραφείο και η Ιλόνα ήταν στην ώρα της σε γνωστό μου ξενοδοχείο. Η πρώτη εντύπωση είναι θετική, είναι σχεδόν όπως στις φώτο της, ψηλή με μακριά καστανά μαλλιά, πράσινα μάτια χαμογελαστή και ευδιάθετη…
Πολύ καλά τα αγγλικά της αλλά τα γαλλικά της (φιλιά) είναι όλα τα λεφτά… Φιλάει με γλώσσα παιχνιδιάρα και δεν τα μετράει… Είναι καθαρή κοπέλα, έκανε ντουζάκι πριν αρχίσουμε αλλά και στο ενδιάμεσο για τον ιδρώτα… Έχει ωραίο νεανικό σώμα χωρίς κυτταρίτιδα, στητό στήθος τριάρι, μουνάκι περιποιημένο και κωλαράκι που σε βάζει σε μεράκια… Γίνανε δυο γύροι με ένα ενδιάμεσο διάλειμμα για ντουζάκι και τσιγάρο…
Πέρα από το νεαρό της ηλικίας της που δικαιολογεί το ωραίο κορμί και τις αντοχές η Ιλόνα έκανε εμφανείς προσπάθειες για να περάσω καλά… δεν άκουσα αντιρρήσεις και εκτελούσε πρόθυμα τις επιθυμίες μου. Πιστεύω ότι ένα από τα δυνατά της σημεία είναι η πίπα της που αν και έχει καλό ρεπερτόριο ακολουθεί τις οδηγίες που θα της δοθούνε…
Μπορώ να πω ότι πέρασα καλά με την Ιλόνα, είναι νέα, έχει ωραίο σώμα, μπόλικη διάθεση για σεξ δεν βιάζεται και δεν ασχολήθηκε με το κινητό της… Πολύ πιθανό να την ξανά πάρω στο μέλλον, μου άφησε καλές εντυπώσεις και αναμνήσεις που σημαίνει ότι η κοπέλα αξίζει αυτά που παίρνει…
Αυτά από εμένα φίλοι μου για την Ιλόνα, δεν την ερωτεύτηκα αλλά πέρασα μαζί της μια ώρα όμορφα και ηδονικά που ήταν και το ζητούμενο …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 googlis, kwstasxat, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού