Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 17 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν , η κοπέλα αξίζει επίσκεψης ..
Έχει πολύ καλό κορμί και διάθεση να σε ευχαριστήσει αλλά και να περάσει και αυτή καλά.
Με περίμενε ντυμένη με ένα φανελένιο φόρεμα , χωρίς σουτιέν με ένα γαλάζιο εσώρουχο - στρίγκο κάτω .
Εξαρχής δεν τρελλάθηκα από την υποδοχή της. Λίγο ψυχρή με έστειλε για μπάνιο αφού πήρε τα χρήματα μπροστά.
Επικοινωνία με την κοπέλα εξαιρετικά δύσκολη.
Αφού επέστρεψα από το ντους ήταν πολύ δοτική και τρυφερή , αρχίσαμε στα όρθια τα τρυφερά φιλιά όπου και μείναμε για αρκετά λεπτά. Της αφαίρεσα το φόρεμα και την γύρισα μονομιάς για να απολάυσω την όμορφη πίσω όψη.
Εδώ να πώ ότι αν ο κώλος της ήταν ελάχιστα πιο γεμάτος άγγιζε το τέλειο.
Ξεκίνησα να περιποιηούμε την κωλοτρυπίδα της, πράγμα το οποίο και της άρεσε. Πότε με σάλιο και πότε με λίγο δάχτυλο.
Γονατιστός στο κρεββάτι της τον έδωσα στο στόμα .. κάνει ωραία πίπα το κορίτσι με υπομονή χωρίς βιασύνη , με περιστροφικές κινήσεις της γλώσσα της στον πούτσο μ.
Μετά από λίγά λέπτά αδού έβλεπα ότι κόντευα την σταμάτησα και της ζήτησα 69.
Ανταποκρίθηκε με πολύ ωραία εκτέλεση , ωραία πίπα και βαθειά χωρίς χέρι.
Μετά από προτροπή μου μούλιασε και τα @@ μου.
Οι πρώτες δύο στάσεις ήταν reverse cowgirl και κανονικό.
Πολύ καλή συμμετοχή της με διάθεση να τον πάρει όσο πιο βαθειά μπορεί , προσαρμόζοντας ανάλογα το κορμί της .
Μπορώ να πω ότι με γάμησε ουσιαστικά στις 2 αυτές πρώτες στάσεις και μετά από κάποια λεπτά αφού την γύρισα αφαίρεσα το προφυλακτικό και της γέμισα την ωραία κοιλίτσα της με το σπέρμα μ..Γλώσσα
Μπανάκι και οι 2, και ήρθε διπλά μου σαν γατούλα και ζήτησε με τρόπο τα φιλιά μου ..
Αφού χαμούρευσα για λίγο το κορμί της και τελειώσαμε με το φάσωμα ..
Ξεκίνησα να γλύφω με μανία όλη την πίσω πλευρά της, πλάτη - κώλο της άρεσε πολύ .. και κάπου ξεκίνησα να χώνω το μεσαίο μου δάχτυλο με μανία.
Έχω την εντύπωση ότι τον έχει δουλέψει για κάποιο χρονικό διάστημα και το σταμάτησε .
Μέχρι την μέση το δέχθηκε αδιαμαρτύρητα όχι όμως παραπάνω από αυτό.
Τώρα ήταν η σειρά μου να την γαμήσω και τι καλύτερο από το Doggy. Την σφυροκόπησα σταδιακά όπου και της άρεσε , ανεβαζοντας ρυθμό και πότε κατεβάζοντας προσπαθώντας να μπω ολόκληρος μέσα της. Επίσης πολύ καλή συμμετοχή με τώρα να σαλιώνει συνέχεια τα δάχτυλα της και να παίζει με το μουνάκι της.
Έχει πολύ καλό κορμί όπως προείπα , υπέροχες γαμολαβές για το Doggy , ( και σφαλιαρίζοντας εναλλάξ τα κωλομέρια της ) πιάνοντας την μέση της και μεγάλο μέρος της κοιλιάς της .
Έχεις τον πλήρη έλεγχο και εκείνη να προσπαθεί να ανοίξει ολοένα και περισσότερο τα πόδια της για να επιτύχεις μεγσλύτερη διύσδειση.
Την γυρισα από την άλλη μεριά αφού ανταλλάξαμε 2 γρήγορα φιλιά .
Πότε ανοίγοντας τα πόδια της και πιέζοντας τα γόνατα της προς το στρώμα και πότε έχοβτας τα στον αρίστέρό όμω μου, ξεκίνησα να σκάβω στην κυριολεξία μέσα στο μουνάκι της.Φάνηκε να τρελλάθηκε από τη κάυλα και αφέθηκε κλείνοντας τα μάτια.
Από την έκφραση της φάνηκε να έχυσε.
Μετά από λίγο μην αντέχωντας μην επιθετικότητα μου, έριξε μισό κιλό τζελ για το τελευταίο 5λεπτο ?!?!?!
Με παρότρυνε να χύσω αλλά λόγω του τζελ έχασα την αίσθηση του σφιχτού κατά τα άλλα μουνιού της.

Οπότε την έβαλλα γόνατιστή στο πάτωμα και της είπα να μου γλύψει τα @@ για να τελειώσω.
Αφού μαλάκισα για κανά 5λεπτο τον πούτσο μου και εκείνη τα έγλυφε με μανία ένιωσα το τέλος να έρχεται και ζήτησα τα βυζιά της για να αδειάσω.
Και πάλι της αφιέρωσα μία μεγάλη ποσότητα σπέρματος.
Για τα βυζιά της να πούμε ότι είναι 2άρια σιλικονάτα πολύ σκληρά .. με ωραίες ρόγες π ανταποκρίνονται στο παιχνίδι.

Συνοψίζοντας , πολύ καλό κορμί , όμορφο πρόσωπο , πολύ καλή συμμετοχή και δείχνει ότι το γουστάρει αυτό π κάνει.

Θα είναι για 2 βδομάδες ακόμα έδώ !
Σπεύσατε !
Νομίζώ στά 130€ incall είναι vfm !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Dude10, petergsp, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2019
Sorry για τα όποια ορθογραφικά η κριτική γράφτηκε πολύ αργά βράδυ απλο κινητό..
Μέσος όρος : 8.5 - δεν με σφήνει το σύστημα για αυτό και το 6.5
P.s Ζητήστε της να σας κοιτάζει όταν σας πιπώνει!
Να γαμάτε καλά !Καπέλο
T
Titlover69
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1