Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι καυλες στο κοκκινο και καλω στο γραφειο να ενημερωθω για τι υπαρχει διαθεσημο.
Ζητώντας κατι σε ξανθό, η τηλεφωνητρια μου πρωτεινε τελείως καινουργια αφιξη πριν απο λίγες ωρες την ΚΡΙΣΤΙΝΑ απο Ρωσία μερια.
Ρωτησα μηπως επειδη εχει ερθει πριν λιγες ωρες ,δεν ειναι σε διάθεση να την απολαυσω, και μου απαντησε πως ηρθε απο Μυκονο...

ε δεν ηθελα και πολυ,λεω εδω ειμαστε,η κοπελα θα ειναο δυναμιτης,γιατι καθως εχω δουλεψει 3 χρονια σε ξενοδοχείο στη Μύκονο,γνωριζω καλα πως εκει κατεβαίνει αφρός.

λοιπον το ραντεβου σε γνωστο χοτελ της παραλιακης, η κοπελα ηρθε και 5 λεπτα νωριτερα.

ανοιγω πορτα και αντικριζω ακριβως οτι βλεπετε στις φωτο σε πιο ντελικατο ακομα.
το φορεμα που φοραγε ηταν πιο ακριβο απο το ρολοι μου.
μαλλι κομμωτηριο,μοσχομυριζε,πεδιλα με τακουκι κυριλε και ενα σετ εσωρουχα που ειδα μετα που φενοντουσαν και αυτα πανακριβα.
Λεω η μυκονος μιλησε...

στο κυριως πιατο, φιλι αξιολογο οχι ιδιαιτερα παθιασμενο.
χαμογελαστη και ναζιαρα με ορεξη να σε ευχαριστήσει,οχι ύφος ντίβας καθόλου,γδυνεται να τη καμαρωσω και παει για μπανακι,βγαινει απο μπανιο,με αλλα εσωρουχα...

εγω απτη καυλα μου δεν ηθελα ουτε πιπα, αλλα γονατισε μπροστα μου και αρχισε ενα πιπιλισμα σταρχιδια που δε μπορουσα ουτε να τη βλεπω.
τη γυρναω και αρχιζω να τρωω το λειο μουνακι της που ηταν και μούσκεμα.
κρατηθηκα ποσες φορες να μη χυσω,και περασμα καποτας και γαμησι με τη κριστινα απο κάτω να με αγκαλιαζουν τα ποδια της.
καταθεση στη κοιλιτσα της σε 5 λεπτα.

μπανακι μαζι, μου προτεινε να μου κανει λιγο μασαζ που δεν αρνήθηκα,και τα χερια της αγγιζαν τα σημεια που πρεπει για να ξεκινησει ο δευτερος γυρος.

δαχτυλακια δεν δειχνει να θέλει,αλλα χαιδεμα και γλυψιμο εκει γουσταρει.
ξαναεφαγα το μουνακι της λιγο με περασμα και απτο κωλαρακι της που ειναι σφιχτο και αδουλευτο αλλα μαγγωθηκε αμεσως.

στη συνέχεια γυρισμα εμενα κατω και καβαλημα, καλο γαμησι,με κυκλικα τριψιματα και βογγητα ναζιαρικα.
καταθεση στη χουφτα της με μια ωραια μαλακια και καρφωμα στα ματια.

η κοπελα ειναι για Μύκονο!
και αποτι μου ειπε θα ξαναφυγει για κατω παλι.

μπραβο στο γραφειο για τη ποιοτητα ατομων που προσφερει και σεβεται τον πελατη του!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, THV, mick11 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού