Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Call-Girls 8613
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική.Είχα την κοπέλα στα υπόψιν εδώ και καιρό και βλέποντας την πρώτη κριτική του futsos είπα να την δοκιμάσω μιας και έχει δυο βασικά χαρακτηριστικά για τα γούστα μου: skinny και καταπινει! Το ραντεβού έκλεισε με πολύ καλή επικοινωνία με το γραφείο. Μπαίνοντας στο δωμάτιο είδα ένα μελανουρι ψηλό (κοντά στο 1,70) η οποία με υποδέχτηκε με ένα βαθύ φιλί.
Μου άρεσε από την πρώτη στιγμή καθώς καταλαβα ότι κάτω από το μαύρο νυχτικακι έβλεπα το αδύνατο σώμα της κοπέλας.
Πολύ μεγάλη θέληση από την κοπέλα να ικανοποιήσει και στους δυο γύρους που παίχτηκαν... και στις δυο τελείωσα βαθιά στο στομα όπου τα εξαφάνισε βγάζοντας την γλώσσα ως απόδειξη Χαμόγελο
Δυο βελτιωμένα χαρακτηριστικά σχετικά με το γραφείο σε σύγκριση με την προηγούμενη φορά που το χρησιμοποίησα:
1) στο ξενοδοχείο δεν είχα την επιμονή ερώτηση της ρεσεψιόν σε ποιο δωμάτιο με περιμένουν ( κάτι που την προηγούμενη φορά με έφερε σε αμηχανία)2) οι φωτογραφίες της κοπέλας στο σάιτ είναι ελαφρώς πειραγμένες αλλά αυτήν την φορά στην πραγματικότητα η κοπέλα είναι ελαφρώς πιο αδύνατη (κάτι που μου άρεσε) ενώ την προηγούμενη φορά η κοπέλα ήταν με μερικά κιλά παραπάνω.
Αυτά, καλό βόλι!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
842
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, dinos34, alexopoulo και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2019
Αυτη στην αρχη του tour νομιζω ειχε +20 cim/swallow μαζι, ενω τωρα το εχει ανεβασει σε +20/+20 για cim/swallow αντιστοιχα... Μαλλον πηρε overdose σπερματος Money MouthMoney MouthMoney Mouth
K
Kabourdidis
09 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εμενα μου φάνηκε περίεργο που μου ζήτησε το γραφείο 20+20!! Αλλά αποφάσισα να το δοκιμάσω...
10 Ιουνίου, 2019
ο φιλος ειπε οτι τελειωσε 2 φορες στο στομα οποτε 140+20+20 δεν νομιζω να χρεωσε το Swallow
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3