Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηθελα να δοκιμάσω κάτι καινούριο και το τηλ. του AGN το πληκτρολόγησα αμέσως….
« Είναι πολύ καλή η Sara με προέτρεπε η Μπέτυ θα μείνεις ευχαριστημένος….»… και επειδή με την ομάδα που παίζεις καλή μπάλα ξαναπαίζεις... αποφάσισα μόνον να αλλάξω παίχτη... Ναι!
Σίγουρη και αποφασιστική παρά την πρώτη φορά που με έβλεπε, η Sara μπήκε με αέρα στο χώρο του δωματίου και αφού μου έδωσε δύο ρουφηχτά γλωσσόφιλα μου έκανε μία μικρή πασαρέλα….. Σπασίκλας
Πολύ ωραία ντυμένη με κοντή καρό φουστίτσα, δικτυωτό καλσόν, γοβάκια και το πουκάμισο πιασμένο στην μέση μου έφερε στο μυαλό την μυρωδάτη γραμματέα ενός φίλου που ήθελα πάντα να φυστικώσω... Κατσικογάμης
Φιλική και επικοινωνιακή γρήγορα έσπασε τον πάγο με φιλοφρονήσεις και γλυκόλογα... χαχαχαχα είμαι και γλυκούλης... παναθεμά με.... και για άλλη μία φορά μου βγήκε το αγαπουλήστικο.... Γλώσσα Φιλιά...πολλά φιλιά...παντού από μέρους της με παρέσυραν και πολύ γρήγορα ο μαραμένος 5άντοπος ανδρισμός μου αναστήθηκε στην στοματική της κοιλότητα...
Η Sara ξέρει πολύ καλά τι να κάνει με την γλώσσα της και πως…. Αφήστε την να παίξει μπάλα μόνη της όπως έκανα εγώ… και δεν το μετάνιωσα καθόλου. Πολύ γρήγορα σπαρτάραγα σαν το ψάρι στο στόμα της και αυτή εκεί ακάθεκτη συνέχιζε μέχρι τελικής πτώσης....... χαχαχα
Σαν γατούλα κούρνιασε δίπλα μου… άλλωστε το κορμάκι της αυτό το λευκό βελούδινο καμπυλωτό αλλά αδύνατο θηλυκό σωματάκι …σε φτιάχνει όταν ακουμπά και λικνίζεται πάνω στο δικό σου… μιλώντας μου για διάφορα θέματα και δείχνοντας μου ένα χαρακτήρα σοβαρό και συγκροτημένο…
Ε δεν ήθελε και πολύ από μεριάς μου και πολύ γρήγορα κυλιστήκαμε στον βούρκο της ηδονής... Κατσικογάμης Εκεί όπου η Sara μου έδειξε και τις υπόλοιπες αρετές της στο σεξ... Ακούραστη, ευλύγιστη, ακολουθεί το δικό σου ρυθμό χωρίς να δυσανασχετεί χωρίς όμως να είναι και παθητική.
Ξέρει πώς να στήνεται να διεκδικεί, να παίρνει και να δίνει ευχαρίστηση είτε με αργούς είτε με γρήγορους ρυθμούς. Πραγματικά εντυπωσιάστηκα από τον εαυτό μου για την ποικιλία των στάσεων που ακολουθήσαμε, αλλά σίγουρα για αυτό ένα μεγάλο μπράβο αξίζει και στην Sara που δεν κώλωσε πουθενά, απεναντίας μάλιστα με προέτρεπε για more...Κατσικογάμης
Μπορείς μαζί της να περάσεις πολύ όμορφα με ρυθμούς μεταξύ Gfe και Pse αρκεί να της φερθείς σωστά και αυτή θα σου ανταποδώσει τα μέγιστα. Είναι εκεί για εσένα και μόνο εσένα... σαν να λέμε Πασάς στα Γιάννενα... Προσκύνημα
Είναι ακούραστη...και η ανάπαυλα μεταξύ των γύρων ελάχιστη... προσπαθώντας να σε τελειώσει στο στοματάκι της όσον το δυνατόν περισσότερες φορές γίνεται.
Προφανώς της αρέσει να σε βλέπει έρμαιο στις διαθέσεις της...Ναι!
Πέρασα πραγματικά πολύ ωραία και εάν ήθελα να βρω κάποια ψήγματα θα ήταν το γεγονός πως δεν είμαι πολύ φαν των στρογγυλών προσώπων της ρώσικης σχολής. Η Sara όμως είναι πολύ γλυκιά και το προσπέρασα γρήγορα αυτό…. δίνοντας περισσότερη προσοχή στο στρογγυλό πωπουδάκι Ναι! της και τις λαχταριστές ρωγίτσες της….
Οσοι πιστοί λοιπόν προσέλθετε... αν και από ότι κατάλαβα θα είναι πάλι στα μέρη μας από Σεπτέμβριο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 24, 2019
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
borbi2525
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
6.824
Πόντοι:
5.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, Karelis69, WHATABOUTFUCK και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού