Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 83 10
Call-Girls 250204
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σύντομη κριτικη για την κοπέλα την οποία είχα τιμήσει και στο προηγούμενο γραφείο. Η Νάταλι είναι οπως οι φωτο που είχε το παλιό γραφείο. Οι καινουργιες την αδικούν την κανουν να δειχνει σαν στριπτιτζού 3ης κατηγορίας πιο μεγαλή απο την ηλικία της. (λάθος του γραφείου να μην αναδεικνύει την πραγματική ομορφία της)
Αντιθετως η κοπελα εχει φυσική ομορφιά, πολύ γλυκο προσωπο πιπινοειδές στρογγυλο αψεγαδιαστο, απιστευτο στηθος και ωραιο στητο κωλαρακι. Η κοπέλα έχει σωματάρα φυσική. Είναι δηλαδή το κοριτσι της διπλανης πορτας που θες να το ξεσκίσεις, σου βγάζει αυτό το αγνό-amateur προφίλ που σε καυλώνει. Όταν το ειδα στην πορτα ντυμένο με κανονικα ρουχα (οπως ειχα ζητησει) αν μου ελεγε οτι μολις τελειωσα το μαθημα στη σχολή και ηρθα, θα το πιστευα.
Συμπεριφορα και συννενοηση πολυ καλά καθως το κοριτσι μιλαει καλά την αγγλικη . Ντουζάκι και στο θεμα.
Λοιπόν παιχτες, όσο γλυκιά και αν φαίνεται άλλο τοσο επαγγελματίας είναι. Για να μην παρεξηγηθώ, όλες είναι, αλλά η Νάταλι μου έβγαλε μια τυπικούρα, σα να ήταν προγραμματισμένη. Ειδικά στη δεύτερη και τελευταία συνάντηση, δεν ξερω, αλλά ενώ πήρε πρωτοβουλίες, και δεν είπε οχι σε τίποτα, εμένα απο συμμετοχή, δεν μου έβγαλε αυτό το pse που βλέπω απο άλλους συναγωνιστές. Ούτε όμως και gfe. Μου έβγαλε έναν επαγγελματισμό με την έννοια οτι ναι μεν συμμετέχω αλλά "εντάξει τυπικά, να τελειώνουμε". Κρίμα γιατί είναι η επιτομή του girl next door με προσόντα.
Βέβαια η χημεία εξαρτάται απο πολλούς παράγοντες. Με τη συγκεκριμένη όμως δεν έκατσε.
Οπότε και ναι...και όχι.
Προχωράτε με δική σας ευθύνη όσων αφορά τη χημεία. Όσον αφορά τα προσόντα και την εμφάνιση είναι ακριβώς όπως αναφέρονται.
Καλά να περνάτε και πάντα καυλωμένοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Ξύδης, delipas, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2019
Περίεργο....μιλάγατε αγγλικά ενώ τα ελληνικά της είναι άπταισταΧμμμ;
Τ
Τροβαδούρος
18 Μαΐου, 2019
Σε μια συνευρεση συμμετεχουν τουλάχιστον δυο ατομα...μηπως όταν είναι αποτυχημενη….καμμια φορα δεν φταιει μονο ο άλλος....μηπως λεω….?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2