Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας κερδίσει στοίχημα που είχα βάλει με ένα άλλο εκλεκτό μέλος του site, πήγα στο ‘’κερδισμένο’’ ραντεβού με την Alysa.Ναι!Ναι!

H Alysa είναι Ρωσίδα 22 ετών από τη Σιβηρία. Γύρω στο 1.67 ύψος. Λεπτό λυγερό κορμί, ωραίος στητός κώλος, μικρό βυζί. Οι φωτογραφίες είναι ακριβείς χωρίς photoshop. Ιδιαίτερα λευκή επιδερμίδα και επίσης ιδιαίτερα ρόζ τα ‘’επίμαχα’’ της σημεία !!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πρόσωπο μέτριο, με ιδιαίτερα ‘’ice blue’’ μάτια, και επίσης παράξενο ανοιχτό μεζ χρώμα μαλλιών !! Σε συνδυασμό με την ιδιαίτερα λευκή επιδερμίδα, μου έμοιαζε λίγο απόκοσμη παρουσία και μου θύμιζε κάποια γυναίκα που σε παιδικές ταινίες έπαιζε τη βασίλισσα του χιονιού ( εξ ού και ο τίτλος )!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Με υποδέχτηκε με ζαρτιέρες και αραχνούφαντο λευκό συνολάκι που της πήγαινε πολύ, αυτό που φαίνεται σε μια απο τις φωτογραφίες.

Αγγλικά ελάχιστα, οπότε η όποια επικοινωνία απλά στοιχειώδης.

Στα του αγώνα. Ωραίο βαθύ φιλί. Καλή πίπα με έξτρα περιποίηση της γύρω περιοχής. Καλή ανταπόκριση στις κινήσεις μου.

Δυο γύροι και διάφορες στάσεις. Ισως αξίζει να σημειωθεί ότι στο cow girl που είχε τον έλεγχο της κίνησης, κάθε λίγο σταματούσε και ένοιωθα ότι έκανε κάποιες μικρές κινήσεις με τον κόλπο της.

Δεν μιλάω για οργασμό που με τη πείρα μου πια τον καταλάβαίνω, και τον αληθινό και το προσποιητό. Μιλάω για μικρές ελεγχόμενες συσπάσεις στο κόλπο που μπορούσες να τις νοιώσεις στο πούτσο σου. Κάτι ανάλογο είχα συναντήσει μόνο στην Ιαπωνία, και σε σε μια κινεζούλα που είχα γνωρίσει στο Σεντζέν.

Γενικά μια αλλιώτική αλλά συνολικά όμορφη συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.331
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2019
Καμία σχέση με τις φώτο και κακή οδοντοστοιχια με αρνητικά αποτελέσματα στο στοματικο. Εγώ θα εμένα μακριά στη θέση των συναγωνιστων που την λιγουρευονται...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1