Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η βικτορυ ειναι μια νεα κοπελα που τιμαει τα λεφτα που παιρνει. ειναι σιγουρα μια καλη επιλογη δεν λεει οχι σε τιποτα δεκτικη σε ολα κ πολυ ευχαριστο ατομο .απο εμφανιση εχει κατα τη γνωμη μου πολυ ωραιο σωμα με ενα ελαφρυ χαλαρωμα στο βυζι(καπως περιεργο για την ηλικια της που οντως ειναι νομιζω 21 οσο λεει) με ωραιο κωλαρακι με πιασιμο(οχι χοντρη).στο προσωπο τωρα εχει τα κλασικα αγρια κ εντονα ρωσικα χαρακτηριστικα που εμενα δεν μου αρεσουν καθολου.να μου πεις γιατι δεν πας σε αυτες που σου αρεσουν περισσοτερο ρε φιλε???γιατι πολυ απλα οι βραζιλιανες οι κολομβιανες γενικοτερα οι λατινες οι ρουμανες κ οιο μολδαβες που αρεσουν σε μενα δεν υπαρχουν σχεδον καθολου ουτε σε γραφεια στη χωρα μας ουτε ανεξαρτητες στην πιατσα.τελος να πω οτι οι φωτογραφιες οσο αναφορα ιδιαιτερα στο προσωπο αλλα κ λιγο στο σωμα ειναι ελαφρως ως πολυ (στο προσωπο)επεξεργασμενες κ το προσωπο πραγματικα δεν μοιαζει ιδιαιτερα ειναι πολυ πιο ωραιο στις φωτογραφιες της αποτι απο κοντα.στην μονη φωτο που φερνει λιγο περισσοτερο στην πραγματικοτητα ειναι η φωτο που ξαπλωνει στην ροδα.η τελευταια νομιζω.παντως αυτο που μετραει περισσοτερο παιδια για μενα τοχω πει κ θα το ξαναλεω ειναι να πιανουν τοπο τα χρηματα που βγαζουμε τοσο δυσκολα στις μερες μας κ να κανουμε επιλογες που τουλαχιστον στο προγραμμα κ στη διαθεση οι κοπελες ναναι οπως πρεπει.το εμφανισιακο λιγο πολυ κ απο τις φωτος παιρνουμε μια ιδεα το θεμα ειναι να γραφουμε κριτικες που δυστυχως ολο κ πιο λιγες βλεπω για να αποφευγουμε μπαρουφες που ουκ ολιγες εχουμε φαει ολοι μας.αυτα απο μενα ευχομαι να βοηθησα...Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2019
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, kwstasxat, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού