Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές Ναι! Ναι! Ναι!
Επαναληπτική συνάντηση με την δεσποινίδα Μαρσέλα, η πρώτη φορά ήταν πρώτη μέρα που ήρθε και όπως μου είπαν στο γραφείο έγινε ένα μπέρδεμα με το δωμάτιο, λοιπόν παρόλο που μου άρεσε με άφησε με απορίες που έλυσα στη δεύτερη συνάντηση.
Σε μερικά σημεία θα συμφωνήσω με τον συναγωνιστή περί καθαριότητας κλπ.
Από εμφάνιση δεν θέλω να μειώσω την κοπέλα ότι είδα στις φωτογραφίες αυτό συνάντησα,ειδικά αυτή που είναι με το μαύρο κορμάκι και τις γκέτες, εντάξει αφαιρέστε ένα μικρό ποσοστό πείτε το φωτογένεια , λάμψη της επαγγελματικής φωτογραφίας... ξέρετε.
Από σώμα το κρατάει καλά και είναι ευλύγιστη μου είπε κάνει stretching και χορό, επίσης ωραίο άσπρο δέρμα το αναφέρω γιατί είναι σημαντικό για μένα και θέλω να το διαβάζω στις κριτικές.
Αυτά μέσες άκρες, δε μπορώ όταν γράφω κριτική να κάνω την επιτροπή του GNTM και να κρατάω μεζούρες, ζυγαριές για να μη μου την πουν Κεφάλι σε τοίχο!
Τώρα βάζω ακριβή περιγραφή αγώνα και βγάλτε τα συμπεράσματά σας, δεν μπορώ να βάλω ταμπέλα gfe ή pse. Λοιπόν έχει όρεξη για sex δεν ξέρω τι παίχτηκε με τον συναγωνιστή, αλλά της άρεσε πολύ το φιλί (με γλώσσα) και φάγαμε πολύ χρόνο σε αυτό.
Μετά το ντουζάκι που με έπλυνε πάμε στο κυρίως αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα,
επειδή ήταν ελαφριά και μανιτζέβελη την σηκώνω όρθια, βάζει τα πόδια της στη μέση μου και συνεχίζουμε με φιλιά.
Όπως είμαστε την ρίχνω στο κρεβάτι και μου παίρνει μια καλή πίπα, μου τον εξαφάνισε.
Μετά την ξαπλώνω ρίχνω ένα γλύψιμο, πολύ ωραίο μουνάκι σε γεύση και απολαυστικά χείλια για ρούφηγμα, της άρεσε και της ίδιας όπως κατάλαβα από το κούνημα της λεκάνης της και τα υγρά της.
Πέρασμα προφυλακτικού στα γρήγορα και missionery, μετά από λίγο όπως είμαστε το γυρνάμε σε doggy γιατί κατάλαβα ότι της άρεσε (από την πρώτη φορά) και ως γνωστό σε κυρίες δε χαλάω χατίρια, το ζητούμενο για μένα είναι να βλέπω και το παρτενέρ μου να ευχαριστιέται.
Είχε το δωμάτιο και καθρέφτη στο πλάι όπου έριχνα ματιές να απολαύσω τη θέα που την είχα στα τέσσερα και τον είχα όλο μέσα, εντάξει μετά από κάποιο χρόνο και δυνατές κινήσεις δεν άντεξα και κατέθεσα εντός (προφυλακτικού).
Συνεχίσαμε χαλαρά με μασαζάκι, φιλάκια, χαδάκια κλπ.
Θα αναφέρω επίσης ότι δε ξέρει αγγλικά και τρώγεται χρόνος στο τρανσλέιτ μου είπε θα μάθει και εγώ υποσχέθηκα ότι θα την ξαναδώ, από την άλλη αυτό μπορεί να είναι και καλό γιατί μιλήσαμε με τη γλώσσα του σώματος, γουστάραμε και κάναμε ένα αξιομνημόνευτο γαμήσι.
Κατάλαβα είχε την όρεξη και την νοημοσύνη/εμπειρία να πάρει πρωτοβουλίες και να με ευχαριστήσει.
Αυτά από μένα, έγιναν όλα όπως τα έγραψα και μεγάλα παιδιά είσαστε να φιλτάρετε τις κριτικές
και κρίνεται εσείς που θα περάσετε καλύτερα Ματάκι

ΥΓ. βάζω ψιλό βαθμό στο vfm γιατί 120 με την έκπτωση του incall είναι εντάξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
15.130
Πόντοι:
12.946
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Annapurna, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2019
κατσε ρε συναγωνιστη δεν την εθαψα την κοπελα
στο σοσιαλ που ειχαμε μετα μου ειπε οτι τις φαινετε πολυ παραξενο το γλωσσοφιλο σαν παροχη στην ΕΛΛΑΔΑ
ειδα οτι δυσκολευτηκε και δεν το πιεσα...φου ολα τα αλλα τα εκανε ενταξει εμεινα ευχαριστημενος μαζι της μην με αδικεις...δεν την αδικισα καπου
εσυ εβαλες γενικο 8 εγω 7.2
G
geroksouras
(Updated: 12 Μαΐου, 2019) 11 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλικά μιλάμε, δεν υπονόησα κάτι τέτοιο
Λοιπόν πρόσωπο συμφωνούμε βάλαμε το ίδιο.
Σώμα έβαλα παραπάνω γιατί μου άρεσε, γούστα είναι αυτά για να Κατσικογάμης . Επειδή ρώταγαν και άλλοι συναγωνιστές μου άρεσε που ήταν φυσική χωρίς πλαστικές/σολάριουμ/τατού κλπ
Τώρα με το φιλί δε ξέρω τι παίχτηκε, όρμηξα και έκανα το παιχνίδι μου δεν άφησα περιθώρια.
Άμα μου έλεγε σουξου μουξου θα έπαιρνα τηλέφωνο στο γραφείο γιατί είναι στις βασικές υπηρεσίες Ματάκι
Διάθεση στο sex/συμμετοχή έβαλα ένα βαθμό παραπάνω γιατί είχε μια τσαχπινιά και με άναβε.
Για το incall τι να πω προτιμώ να μου μείνουν λεφτά να κάτσω παραπάνω ή να ξαναπάω.
Όπως είπα φιλικά Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2