Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αρχική μου επιλογή ήταν η Ναταλυ που ήθελα να δοκιμάσω αλλά μιας και δεν ήταν διαθέσιμη την ώρα που ήθελα είπα να δοκιμάσω την Ριτα έστω και χωρίς κριτική.
Είναι μια πετιτ κοπελίτσα με «σπιρτοζικο» προσωπάκι σώμα όπως στις φωτό . Είναι στα κυβικά της Μαρίνας (από το ίδιο γραφείο) και εκεί σταματάει οποιαδήποτε ομοιότητα !
Αφού έριξε νεράκι στο ντους ήρθε με ξάπλωσε και μου λέει ασε με να σε περιποιηθω ! Ωραία σκέφτομαι πασάς θα γίνω , ξεκινάει από τα πόδια κάτω φιλιά σιγααα σιγααα , άντε λέω θέλει να το κάνει αισθησιακό , έλα που δεν ανέβαινε στον πουτσο ...
Την οδηγώ εκεί αλλά με μια δυσχέρεια από μέρους της για το «γρήγορο» που επιδίωξα .
Ξεκινάει μια πίπα μόνο το κεφάλι ... αλλά μόνο , πάω να της ρίξω το κεφάλι λίγο βαθύτερα σταματάει ενοχλημένη .
Άντε λέω πάμε να με καβαλήσεις ...Το κάνει με το ένα πόδι στο πλάι για μια μην μπει όλος μέσα καινετσι κουνιέται σε όλη τη διάρκεια αυτής της στάσης . Στα 4 πάλι να κουνιέται στο πλάι για να μην μπαίνει όλος μέσα ...
Στα ανάσκελα το ίδιο λέγοντας ότι είναι μεγάλος , της λέω ότι θέλω κ αναλ κ εκεί έπεσε το γέλιο, οκ αλλά δεν θα τον βάλεις όλον μου λέει ... ( εκεί θυμήθηκα την Μαρινα που στις ίδιες στάσεις κ από μπρος κ από πίσω το χώνευε άνετα κ όσο δυνατά αντέχεις )
Μετά από μερικά λεπτά κωλαρακι λέω άντε να τη χύσω στη μάπα να φύγουμε γιατί ήταν βάσανο για αυτήν το σεξ και φαινόταν!
Το όλο στυλ της ήταν ότι περνώ πολύ λίγα για αυτό που κάνω τόσο καλά ...χαχα
Γενική εντύπωση λοιπόν είναι αυτή της παλιάς διαφήμισης του Αζαξ , ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε !
Επίσης αν δεν σου βγαίνει η πρώτη σου επιλογή τραβά μια μαλακια κ βάλε τα λεφτά στη τσέπη πάλι !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
400
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jin2pac, Pussy Doctor, doc_lin και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού