Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μην δει ο geroksouras κοπελα στο 1.60 αμεσως το κονταρι του ειναι ορθιο
Τηλεφωνακι και φυγαμε για Στ. Λαρισης

Η κοπελα ειναι πεντακαθαρη εως μικροφοβιας....οταν κανεις μπανιο θα ερθει να σε πλυνει αυτη με τα χερακια της και θα αλοιψει με οτι ρωσικο detox υπαρχει....θα σε στεγνωσει καλα καλα με την πετσετουλα θα κανει μπουρμπουληθρες στο στομα της με αντισηπτικο ρωσικο και τοτε θα ξεκινησει βουρ στο πατσα

το κορισι εχει ναρκισσισμο του αρεσει να κοιταει στον καθρεφτη την φατσα της οταν πιπωνει ....τις αρεσει να πιπωνει στα ορθια και να σε κοιταει στα ματια και μετα να κοιταει τον εαυτο της στο καθρεφτη,,,, η πιπα της ακριβως του γουστου βαθια υγρη και λαρυγγατη...
το μουνι της θεοστενο οπου με δυσκολια μπηκα μεσα της....αφου κουραστηκα την εβαλα να μου συνεχισει την πιπα οπου την εβαλα φατσα μου να δακτυλιασω λιγο το θεοστενο μουνακι της....κι εδω ερχετε η παραδοξοτητα...παροτι θεοστενη μου ζηταει φιστινγκ κατι που το αρνηθηκα διοτι δεν ειναι του σπορ....τι διαολο στενη τοσο και ζηταει χερι ολο μεσα; τι σκατα ελαστικοτητα εχει το μουνι της για να ειναι μετα στενη Χμμμ;
πεξαμε δυο σετ οπου στο δευτερο σεξ εχυσε και μου ζητησε ευγενικα παυση να καθαριστει λιγο που της την εδωσα.

Εμενα η κοπελα που ειμαι λατρης των μικροκαμωμενων μου αρεσε
Οφειλω ομως να γραψω τι πιθανων δεν θα σας αρεσει απο την κοπελα
λοιπον ειναι αυτη στη φωτο χωρις φωτοσοπ αλλα εχει φωτογενεια του κερατα και το διαπιστωσα οταν στο σοσιαλ τις ζητησα να την βγαλω φωτογραφια με το κινητο της, και ναι σαν να εβγαζα αλλον ανθρωπο
Σωμα λιγο χαλαρο βυζι φυσικο λιγο χαλαρο αλλα οχι λογο ηλικιας αλλα λογο γεννας στο σοσιαλ μου ειπε εχει να παιδακι
στο σοσιαλ ειναι ωραιο τυπακι αλλα μιλησα μονο ρωσικα μαζι της οποτε δεν εχω ιδεα τι αγγλικα μιλαει

Αυτα απο εμενα καθαρα υποκειμενικα - παρτε υποψη σας οτι δωσε μου κοντη και παρε με την ψ..η (συμπληρωστε τα κενα μονοι σας)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, George_1969, nukteros και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2019
Ρε φίλε κάτσε γιατί τα λές μπερδεμένα Χμμμ;

Λες "Εμενα η κοπελα που ειμαι λατρης των μικροκαμωμενων μου αρεσε
Οφειλω ομως να γραψω τι πιθανων δεν θα σας αρεσει απο την κοπελα
λοιπον ειναι αυτη στη φωτο χωρις φωτοσοπ" αλλά βάζεις παραπλανητικές φωτογραφίες Money Mouth
Λοιπόν επειδή την συνάντησα κι εγώ και μάλιστα μέρα δεν είχε ούτε παραπανίσια κιλά ούτε κάτι άλλο,
τεσπά και μένα μου άρεσε και γενικά συμφωνώ.
Εσύ βέβαια ξέρεις Ρωσικά γιατί από Αγγλικά δεν...
07 Μαΐου, 2019
Το στήθος είναι στο μέγεθος που δείχνουν οι φωτογραφίες;
Και φυσικό;
07 Μαΐου, 2019
στήθος όπως στις φωτο?
08 Μαΐου, 2019
Από ότι είδα το στήθος είναι το ίδιο.
Σε γενικές γραμμές για τα απολυμαντικά και άλλα τα λέει σωστά ο Γεροκσούρας, αλλά γιατί βάζει 140?
130 είναι -10 το incall, μετά βάζει vfm 5 εδώ ανεξάρτητες θέλουν ένα 80αρι συν 20 το χοτέλι.
Και άλλη παρατήρηση βάζει φιλί ΟΧΙ ?
Εμένα γιατί με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα??? και είμαι και γεροντάκι Χμμμ;
10 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το εβαλα γιατι δεν ειχε αλλη επιλογη....απλα εχει πολυ φωτογενεια....ειμαι ενα τικ αυστηρος στην κριτικη...γιατι αν καποιος την δει και δεν του αρεσει θα μας την πει στο φορουμ
G
geroksouras
10 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγω δεν πηρα την εκπτωση του ινκολ ποτε δεν την παιρνω στην ωρα ετσι σαν τιπ
και εγω παιζει να ημουν το πρωτο ραντεβου τις κοπελας στην Ελλαδα και ηταν λιγο σφιχτη και το θεμα του γλωσοφιλου τις το ειπα οτι στην Ελλαδα ειναι must
το vfm το εβαλα για τα αντισηπτικα
και δεν μπορω να βαζω σε ολες 10αρια θα μας πουνε και προμοτορες
το θεμα ειναι οτι η κοπελα ειναι καλη σε γενικες γραμμες και θα γινει καλυτερη
G
geroksouras
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6