Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Nora την επέλεξα για την κορμάρα της – κωλάρα, την ηλικία της και γιατί είναι Ελληνίδα… Έκλεισε εύκολα το ραντεβού με την Nora σε δικό μου διακριτικό ξενοδοχείο. Ευγενικότατη η τηλεφωνήτρια μου έδωσε ένα σωρό πληροφορίες και την διαβεβαίωση ότι είναι όμορφη κοπέλα… ( το λέω γιατί δεν φαίνεται το πρόσωπό της)
Ήρθε στην ώρα της φορώντας ένα στενό μαύρο φόρεμα και γόβες… Είναι όμορφη κοπέλα ψιλή, νταρτανογυναίκα θα έλεγα με την καλή έννοια… Είναι ευχάριστη στην παρέα της χαμογελαστή και αν δεν προσέξεις θα βρεθείς να κουβεντιάζεις για τα πάντα… Είναι καθαρή, έκανε ντουζάκι στην αρχή και στο ενδιάμεσο μαζί μου…
Φιλάει με γλώσσα, γουστάρει το χαμούρεμα και υγραίνεται εύκολα… Καλλιτέχνησα είναι στην πίπα της, έχει πλούσιο πρόγραμμα και γουστάρει να τον παίρνει μέχρι τον λαιμό…
Γίνανε δυο γύροι με ένα ενδιάμεσο διάλειμμα για ντουζάκι με χαμούρεμα και λίγη κουβεντούλα για τις υπηρεσίες της…
Δυστυχώς άμα περνάς καλά η ώρα τρέχει γρήγορα και άμα δεν υπάρχει περιθώριο παράτασης η αποχώρηση είναι δυσάρεστη και μένεις με την εντύπωση της αν ικανοποίησης…
Γυναικάρα η Nora, μου άρεσε σαν κορμί, σαν γυναίκα και στο κρεβάτι δεν κάνει πίσω πουθενά και όταν λέω πουθενά εννοώ και την πίσω πόρτα την ΚΩΛΆΡΑ ΤΗΣ που την δίνει με +30 ευρουλάκια… Δεν την χάρηκα την κωλάρα της αυτήν την φορά αλλά την επόμενη φορά που θα βρεθούμε ΣΙΓΟΥΡΑ !…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Alex_Born, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2020
Εξαιρετική η Κοπέλα και στα δυο ραντεβού μας. Νόρα σε θελουμε πισω μας λειπεις!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1