Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 320813
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα συναγωνιστές

Αρχικά να πω πως η όλη ιδέα της πρώτης επικοινωνίας με mail ήταν αποτρεπτική καθώς φαντάστηκα πως θα αργούσε πολύ να το δει και να απαντήσει η κοπέλα.
Ελα όμως που απάντησε σε 3 λεπτά κυριολεκτικά και έπαθα πλάκα! Άρχισε κάποιες ερωτήσεις όπως έχουν πει και άλλοι αλλά όχι κάτι το ενοχλητικό. Μου έδωσε το τηλέφωνο, συνεννοηθήκαμε και τσουπ. χτυπάει η πόρτα του δωματίου. Βλέπω μια κοντή (βέβαια είμαι και 1.97) κοπελίτσα με καθημερινό πρόσωπο και απλό ντύσιμο. Σίγουρα αν την συναντούσα έξω δεν θα καταλάβαινα οτι κάνει αυτή τη δουλειά.
Στα του αγώνα, βαθιά πίπα όπου δεν άργησε η κατάληξη. Στον δεύτερο γύρο που παίχτηκε μπάλα ξεκίνησε με gfe (που προς τα εκεί το πάει όπως κατάλαβα) και καταλήξαμε σε άγριο σφυροκόπημα (μου έβγαζε κάτι το πρόστυχο αυτή η αθώα φάτσα της) όπου και πάλι υπήρξε κατάθεση εντός του προφυλακτικακίου. Φαντάσου οτι τελειώσαμε τη δεύτερη φορά σε 25 λεπτά απο την αρχή της συνάντησης. Και ενώ περίμενα η κοπέλα να την κάνει με ελαφρά εκείνη με περίμενε στο κρεβάτι και για τρίτη!!!
Καθήσαμε βέβαια και είπαμε 5 πράγματα αλλά δεν παίχτηκε τρίτος γύρος σε 1 ώρα (δεν είμαι και 18 πλέον).
Πολύ καλή εντύπωση. Στα 120 είναι λίγο ακριβή, στα 100 θα ήταν πιο οκ στα 80 θα ήταν value for money αλλά εντάξει, είναι πιτσιρίκα.

Καλή συνέχεια σε όλους και καλά να περνάτε
Bigdaddysss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
826
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Perier45, TurboLover, alex2050 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2019
Είναι αστέρι το κοριτσάκι μας..
06 Απριλίου, 2019
Οι φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικές με την τωρινή της εμφάνιση; Επίσης σε παλιότερη κριτική αναφέρεται ότι η Ιόλη έχει μεγάλα μουνόχειλα. Ισχύει;
08 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι ακριβέστατες όπως γράφω και στην κριτική, επίσης ναι έχει μεγάλα μουνόχειλα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3