Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Call-Girls 5153
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0

Αυτή την φορά ήμουν μεταξύ Lana και Lia, τηλεφωνώ στο γραφείο για τις λεπτομέρειες και κατέληξα στην Lana που ήταν διαθέσιμη για την ώρα που την ήθελα… Συνεπείς θα μπορούσα να πω στο ραντεβού της αν και άργησε πέντε λεπτά … Είναι αρκετά όμορφη κοπέλα, δεν διαφέρει από τις φωτογραφίες της… Αρκετά καλά τα αγγλικά της, είναι ευχάριστη στην παρέα της αλλά δεν το εκμεταλλεύεται για να κλέψει χρόνο με κουβέντες. Το αναφέρω γιατί μου έκανε εντύπωση που ενώ θα μπορούσε να εκμεταλλευτεί την πολυλογία μου με σταμάτησε με ένα φιλί και πήγε για ντουζάκι…
Έχει ωραίο κορμί, λεία επιδερμίδα, λαχταριστά βυζιά 2,5αρια στα οποία επένδυσε και είναι το καμάρι της… Φιλάει με γλώσσα χωρίς να μετράει τα φιλιά της… Αρκετά καλή η πίπα της με καλό ρεπερτόριο και αν τις δοθούν οδηγίες τις ακολουθεί πιστά… Πεντακάθαρο και υγρό το μουνάκι της, ευχαριστιέται το γλειφομούνι και το δείχνει με βογγητά…
Στον αγώνα δεν κάνει πίσω πουθενά, συμμετέχει ενεργά και σου δίνει την εντύπωση ότι είσαι με την κοπέλα σου!.. Γίνανε δύο γύροι με ένα μικρό διάλειμμα και υπήρξε και λίγο μασαζάκι με δική της πρωτοβουλία. Είπα λίγο γιατί εγώ δεν την άφησα να συνεχίσει μιας και με είχε γίνει κάγκελο και ανυπομονούσα να ξαναμπώ μέσα της!!!... Και τις δύο φορές τελείωσα στο στόμα της που τα έφτυσε διακριτικά στο χαρτί…
Όπως και να το κάνεις μία ώρα είναι μία ώρα… και η ώρα πέρασε και η Lana με αποχαιρέτησε με ένα φιλί στο στόμα λέγοντάς με ότι πέρασε όμορφα, είχε οργασμό και ότι θα χαιρόταν να με ξανασυναντούσε… Η αλήθεια είναι ότι και εγώ θα ήθελα να την ξανά συναντούσα πέρασα όμορφα και ηδονικά!... αλλά είναι τόσες πολλές οι ωραίες κοπέλες που θα ήθελα να πάρω !!!!.....
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Alex_Born
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.185
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, kwstasxat, delipas και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού