Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα στην ομαδα...Μπορει στα χαρτια του σαιτ να εμφανιζομαι ως νεοπας αλλα τα φαινομενα απατουν..Δυστυχως επρεπε να σβησω το προηγουμενο λογαριασμο μου διοτι πιαστηκα στα πρασα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Ως πατροκλος ειχα καλη συμμετοχη η οποια υποθετω οτι δε μπορει να περαστει σε αυτο το προφιλ...αμα γινεται καπως παρ ολα αυτα θα το ηθελα...Αρκετα με το βιολοντσελο, παμε στο ψητο

Λοιπον, η κοπελα σιγουρα δεν ειναι αυτη που βλεπετε στις φωτο..Βαλε ακμη στη μαπα(η οποια ειναι το δυνατο σημειο), βαλε καμποσα κιλα στο σωμα, βαλε χαλαροτητα στο βυζι και βουαλα...αυτη θα σκασει μυτη για να γαμησεις για 140 γιουρια! Να πω οτι δεν ειχα αυτοικανοποιηθει κανα 5ημερο οποτε δε κρατιομουνα και ως αποτελεσμα δε παιζει να εδιωχνα κανενα call girl εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων..το σκεφτομουνα δυο μερες πριν γυρισω Αθηνα αυτο το ραντεβου..επισης μου χε κατσει και το CIF και ενω στην αρχη αυτη συμφωνησε οταν ηρθε η ωρα μου πε οχι..γενικα ρε φιλε αυτο το CIF το χω παραπονο οτι καμια δε μ αφηνει, ουτε καν με το αζημιωτο..η γνωμη μου λοιπον ειναι ΜΑΑΑΚΡΙΑ απο δαυτη..

ΥΓ: ποια η γνωμη σας για μια μεγαλη αποχη απο αυνανισμο πχ 30 ημερες? ακουω αποψεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.337
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, satyrus, xlm και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2019
Καλό είναι να αποφύγεις την μακρόχρονη αποχή διότι σύμφωνα με τους ουρολόγους μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα στο προστάτη.Συνιστούν 1 με 2 αυνανισμούς τη βδομάδα εαν δεν υπάρχει σεξ.
28 Μαρτίου, 2019
Καλως τον παιχτη μου χει μεινει η ατακα σου:σ-χ-ετο μέλι χαχαχα!Αφου η κοπελα κανει μπαμ οτι ακομα και με φωτοσοπ το τρωει ολο το φαι της γιατι την διαλεξες;τοσα κορμια υπαρχουν δεν εισαι χτεσινος!Αποχη απο αυνανισμο 1 μηνα με σεξ η ανευ;σκεφτεσαι να εξπερματωσεις μετα το πασχα παλι;τα σεβη μουΚαπέλο
28 Μαρτίου, 2019
Καλημερα. Ποιος είναι ο σκοπός της αποχής; Από βιολογική άποψη ο αυνανισμός και γενικά η εκσπερμάτιση είναι απαραίτητα για την υγεία του προστατη. Οπότε γιατί να το κόψεις;
28 Μαρτίου, 2019
Cif δεν θελει; δεν ρωτησες γιατι;
28 Μαρτίου, 2019
@steveman7 ευχαριστω για το καλωσορισμα μυστη μου! ρε παιδες την αποχη τη λεω για να δω ποσο θ ανεβει η επιθυμια για ερωτικη επαφη και ισως περισσοτερη υγεια σεξουαλικως
28 Ιουνίου, 2021
Αποχή Max 2-3 μέρες .Μετα τρελαίνομαι .Θελω μουνι !!!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6